Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az is taplóság és ostobaságra...

Az is taplóság és ostobaságra val, ha stílusosan mondom ki azt amit gondolok az embereknek?

Figyelt kérdés

Pl. Nem akarok segíteni, mert... Ilyenkor az emberek kitalálnak vmi hazugságot. Én meg elmondom, hogy ha pl. Anyám kér vmit, azt h most úgy teszek mintha vmi fontos dolog lenne, hogy ne kelljen segíteni... Hasonlókat...


Vagy ajánlanak nekem vmit ami jól hangzik, és lehet kifogásokat keresni hogy miért nem szeretném. De én az igazat is megmondom h túl drága, de valahogy egész máshogy...



Vagy ha tudom h átbasznak. Akkor azt is kimondom, vhogy úgy h megmondom hogyan is tudnám megkapni azt amit ő ajánl pl... Hogy nekem jobb legyen. (Pl költségmentesen)



Elég sok ilyen van. Hogy kilehet találni hazugságot, azt is megmondom, mi nem tetszik és igyekszem nem megbántani.


2021. jan. 28. 14:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!