Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hívogatnak az emberek...

Miért hívogatnak az emberek messengeren, mikor legtöbbször ki kapcsolom a Wifit és mobilnetet is?

Figyelt kérdés

Csak akkor kapcsolom be, ha fel akarok nézni, vagy kell a net valami miatt, de amúgy mindig kikapcsolom.

Nincs valami mód, hogy a messenger hívásokat kikapcsoljam, hogy ne tudjanak hívni, csak mikor én akarom vagy mikor megbeszélem valakivel?



2021. jan. 28. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura.Mert ha ki van a net kapcsolva akkor hogy a francba csörög a messenger?Én ha kinyomom a netet a messenger sosem aktív.Lehet a mobilnetre véletlen rányomsz vagy passz
2021. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bekapcsolva a funkció, hogy a sima SMS-ek és hívások is a messengerben jelenjenek meg?
2021. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem csörög a messenger szerencsére, de akkor is látom hogy nem fogadott hívás. És ez zavar, hogy miért nem hív inkább a mobilszámomon, ha annyira fontos valami.
2021. jan. 28. 18:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak azért mert ez ingyenes vagy ki tudja. Csak simán kérd meg őket hogy ne hívjanak ilyenkor, vagy telefonáljanak. Gondolom nem több tucat ember hívogat.
2021. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2, nincs bekapcsolva. Messengeren hív az illető. Nem csörög amikor a net ki van kapcsolva, csak nem értem, miért hívnak messengeren, ha a messenger üzenetet sem látom azonnal, mivel a net épp ki van kapcsolva.
2021. jan. 28. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert a Messenger hívás ingyenes, a sima mobilhívás meg pénzbe kerül. Az meg a te furaságod hogy 2021-ben nem vagy elérhető online egész nap, mint mindenki más.

Ugye érzed hogy te mész szemben a forgalommal, és nem az összes többi a hülye.

2021. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Mert az ingyen van és azt hiszik úgy occóbb😁Pedig a net sincs ingyen
2021. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg azért mert az ingyen van. Vannak akik nagyon keveset telefonálnak, mindenkit viberen hívnak vagy hasonlón, nincs is pénz a számlájukon.
2021. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok online napi 24-ben.És?Akkor mi van.Aki akar beszélni ír egy sms-t és utána én visszahívom
2021. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő azt nem érti, ha egyszer offline a neve mellett akkor miért hívják fel az emberek mégis, hiszen úgysem fognak tudni vele beszélni.
2021. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!