Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek pl boltban sorbaná...

Miért félek pl boltban sorbanállás közben a másikat nézni, szemébe nézni félve attól hogy utána beszól? pl "Mivan mit nézel"

Figyelt kérdés

Sosem bámultam még meg úgy senkit mert engem is zavarna, de azt érzem hogy nem tudok úgy természetesen ránézni valakire mert abból indulok ki h engem is zavarna és inkább lesütöm a szemem és erre arra nézelődök.

De még sosem volt konfliktusom, vagy beszólás. Csak fantázia lehet, vagy túl illemtudó, félénk vagyok.


2021. febr. 3. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem is illik másokat bámulni. Helyesen cselekszel attól függetlenül, hogy ezt félelemből, vagy illemből teszed.
2021. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Önbizalomhiány, szociális fóbia.
2021. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
De ne is bámulj másokat, miért akarsz tök módjára viselkedni?
2021. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Határozatlanság, önbizalomhiány és kisebbrendűségi komplexus igazak rád. Mégis mitől félsz?
2021. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félelem a semmitől.

Fogalmam sincs valamiféle, jófiú szerep, vagy a dominancia és a nemtörödömség/érdektelenség közvetítése mintha a másik ott sem lenne, de közben mégis rákoncentrálok.

Nem értem.

2021. febr. 3. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Jófiú szerep, dominancia.. 😂

Akkor nem ilyen nyámnyilán viselkednél.

2021. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezeket az embereket.. Sokan annyira bosszantóak
2021. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!