Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik könnyen barátkoznak /...

Akik könnyen barátkoznak / ismerkednek... Milyen személyiségek vagytok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek az emberek, akárhol is próbáltam kapcsolatot kialakítani. Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek miért barátkoznak Veletek, és hogy miért kedvelnek Titeket mások.


Engem furának tartanak, mivel magyarázatot nem kaptam, próbálok kiindulni valahonnan.


2021. febr. 4. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tudok tanácsolni neked. Ne próbáld meg megérteni az emberek "logikáját" mert még ők se tudják mit miért csinálnak.
2021. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# Nyilvánvaló. Nem is erről szól a kérdésem. Csupán szeretnék beszélgetni valakivel, vagy valamit csinálni, mert jó lenne. Nem akarom, hogy furának tartsanak. Egyedül sem unatkozom, mégis beszélgetni akarok néha.
2021. febr. 4. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Undorító és bunkó személyiség vagyok, de van pénzem, szóval nem para. Új barátokat nem keresek, csakis ismerősöket, akikből lehet esetleg valami hasznom a jövőben. Barátaim megmaradtak még általános iskola első osztályából, azóta szinte egy félreértés sem volt.
2021. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3# És hogyan lettek meg egyáltalán azok az ismerőseid / iskoláskori barátaid egyáltalán? Engem ez érdekelne elsősorban. Az, hogy már vannak barátaid régebbről, az egy dolog.
2021. febr. 4. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Fogalmam sincs. Sosem törtem ezen a fejem, mert nem volt olyan, hogy nem számíthattam senkire. Egyszerűen minden közösségbe be tudtam illeszkedni annak ellenére is, hogy eléggé bunkó vagyok általában az emberekkel.
2021. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Emberek valahogyan megérzik és szeretik is a magabiztosságot / önbizalmat ésatöbbit, annak ellenére, hogy milyen az adott fél...

Ezért próbálok évek óta magamhoz hasonló embert találni.

2021. febr. 4. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nyitottságom hozta a szerencsém. Én elég moslygós vagyok és mindenről el tudok beszélgetni mindenkivel. De nem árt szelektálni. Például ha a társaságodba kerül egy bunkó fazon, akkor azzal aztán próbálhatsz kommunikálni ha nem vagy hasonló. :D A magabiztosság és a bunkóság közt elég nagy a különbség.
2021. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem barátkozok könnyen. Ha gondolod, beszélgethetünk. :)
2021. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as egy igazi rohadék. :) Van egy hasonló ismerősöm... Én nem barátkozom! Az az 1-2 ember akiben megbízhatok marad, a többi nem kell. Csak kihasználnának stb...
2021. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!