Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vakcina-ellenesek! Miért...

Vakcina-ellenesek! Miért nevezitek rettegőnek a másikat, miközben ti rettegtek?

Figyelt kérdés
Ti rettegtek a vakcinától. Mi nem rettegünk semmitől. Szeretitek a saját frusztrációitokat másokra kivetíteni?

2021. febr. 7. 05:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/155 anonim ***** válasza:
68%
Mi ez tesó ovi? Egyszerûen nem oltanak be semmi szarral mert nem akarom. Hasonlítok az akasztott emberre és elhiheted nem sok dolog maradt amitõl félek.
2021. febr. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/155 anonim ***** válasza:
72%

Attól, hogy valaki valahol ezt mondta, még nem válik mindenki, akinek fenntartásai vannak a vakcinával kapcsolatban, egy kollektív tudatú lénnyé, amelynek minden egyes tagja pontosan ugyanazt gondolja, mondja, teszi.


Én sem fogom beoltatni magam, de még sosem mondtam, hogy aki igen, az rettegő lenne. Inkább felesleges kockázatot vállal.

2021. febr. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/155 anonim ***** válasza:
78%
Te meg mások frusztrációját miért veszed magadra? 😀😃😀
2021. febr. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/155 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert a vakcina rettegőknek jogos a félelme, mert a vakcina halálos.

De a járvány mellett kampányolók, fantom vírussal harcolnak. Ok nélkül gerjesztenek félelmet másoknak és maguknak, ezért tartják őket rettegőknek. Ez nem sértés, csak hogy vegyék észre magukat, gondolkozzanak, ébredjenek. Nézzenek szembe a problémával. Gondolkozzanak el más megoldáson is, a vírusjárvánnyal kapcsolatban. Vegyenek példát a nem rettegőktől.

2021. febr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/155 anonim ***** válasza:
87%
#4 a vírus létezik, én átestem rajta, de valóban nagyobb a füsje mint a lángja, elég lett volna azokat karanténba rakni, akik veszélyeztetettek.
2021. febr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/155 anonim ***** válasza:
91%
Én nem rettegek, csak értelmét nem látom, hogy minek oltassam magam, ha csak engem véd és nem nagyon vagyok veszélyeztetett, és azt nem értem,hogy mostantól minden ellenálló mutációra be kell oltani az országot, azt hogyan akarják majd kivitelezni? Szerintem a legjobb az lenne, mint az influenza oltásnál. Aki kéri, az kapja meg, aki nem azt meg ne zsarolják aljas módszerekkel. Igazából ez a zsarolás az egyik fő bajom vele, nagyon undorító az egész tukmálás.
2021. febr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/155 anonim ***** válasza:
23%
#6 de nem zsarol senki egyelőre, csak a gyakorisok. :)
2021. febr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/155 anonim ***** válasza:
87%
Egy náthának megfelelő komolyságú vírus miatt attól félni, hogy mind meghalunk, értelmetlen rettegés. Olyan vakcináktól tartani, amikről semmit nem tudunk - különösen a hosszú távú mellékhatásaikról -, de mindenáron be akarják nekünk adni, teljesen jogos.
2021. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/155 anonim ***** válasza:
87%
Nem rettegek semmitől csak szerintem nincs értelme beoltatnom magam.
2021. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/155 anonim ***** válasza:
23%

Valóban egy náthának megfelelő vírus? Akkor miért zárták le egész Wuhant?

A vírusnak már vannak bizonyított hosszú távú mellékhatásai. Szakemberek állítják,hogy a vakcinának jelentósen kevesebb mellékhatása lehet,mint egy esetleges fertőzésnek.

Miért kell ennyire homokba dugni a fejeket? Az,hogy te ennyivel megúsztad, örülj neki, de ez nem azt jelenti,hogy mindenkire ilyen hatással lesz.

Pár hónapja lehetett hallani,hogy Olaszországban élő kínaiaknak küldtek vakcinákat Kínából, amellyel azon a tartományban csökkent a fertőzések mértéke.

Nem csak a vírusrettegők elvakultak, hanem a másik oldal is, aki hasonlókat állít,mint az előbbi hozzászóló.

2021. febr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!