Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés, ha olyan kapcsol...

Milyen érzés, ha olyan kapcsolatod van, ahol feltétlenül szeretitek a másikat?

Figyelt kérdés

Ahol úgy fogadnak el, ahogy vagy, minden hibáddal és jó tulajdonságoddal együtt. És te is úgy fogadod el a másikat. Ha hibázol, akkor nem dobnak el egyből, hanem a párod segít helyrehozni azt, amit elrontottál. És tudod, hogy van egy olyan ember akire mindig számíthatsz. Akinek mindent elmondhatsz, mindent amit érzel. Akivel segítitek, és motiváljátok egymást, hogy sikeresek legyetek mindketten.


Milyen érzés ilyen párt találni? Létezik még ilyen a mai világban?



2021. febr. 20. 22:42
 1/6 savanyújóska ***** válasza:
89%
Igen, és nagyon jó, de ne legyenek illúzióid, ezért keményen meg kell dolgozni, mert ez a fajta bizalom arra alapszik, hogy meghallgatod a másikat, megbeszéled vele azt is, ami kellemetlen, és változtatsz érte, ha kell.
2021. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még ilyenben, pedig jó lehet. De azt hiszem, én sem tudok így szeretni.
2021. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem legbelül mindenki ilyenre vágyik. Te is. Én is.
2021. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom hogy létezik-e, ha igen, akkor nagyon kevés. Az olyan akik ezt tényleg megélik, és észre is veszik, hogy nekik ez megadatott. De az tuti, hogy rengeteg munka van benne, mind a másikkal, mind a feleknek saját magukkal.

Meg konfliktus is tuti akad csak megfelelően tudják kezelni. Ezek miatt szerintem úgy nincs hogy első látásra belecsöppen valaki egy ilyenbe, inkább valamennyi idő alatt és a fent említettekkel kialakul.

Hogy milyen érzés lehet? Hát...gondolom jó.

2021. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Ez a része jó, de ez nem minden.
2021. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen létezik nekem pont ilyen a párom amiket le írtál.és valami csodálatos érzés amit nem lehet megfogalmazni.Sokan mondják hogy a szerelem nem létezik meg butaság de ez nem így van.Tudom hogy bármi van rá mindig számíthatok rá, bármit megtenne értem,és volt meggondolatlanul cselekedtek de akkor is megértő volt a párom és nem haragudott meg megértett és megtudunk mindent beszélni.
2023. febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!