Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az "Incel" jelenség minek...

Ez az "Incel" jelenség minek köszönhető és ha valaki bekerül ebbe a kategóriába annak általában mi az oka és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Annak köszönhető, hogy a férfi megunja a sorozatos szívást, és nem foglalkozik egy ideig, vagy esetleg soha többé a társkereséssel. Nem kell semmit tenni ellene, ez mindenkinek a magánügye.
2021. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Az oka sokféle lehet, sorozatos sikertelenség, aztán kiábrándulás, és egyszer csak feladja az illető, merthogy úgyis "reménytelen". Nem változtat, és inkább beletörődik, éés másokat hibáztat, ami egyszerűbb, mint felvállalni a saját hibáimat és dolgozni rajtuk és magamon.


Mit lehet tenni ellene az jó kérdés, erre csak ilyen általánosságokat lehet mondani, hogy ne add fel, változtass magadon stb., de persze mondani mindig könnyű.

2021. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem annak köszönhető, hogy az adott férfi tartozni akar valahova és bekategorizálja magát incelnek, mert azt hiszi, ez hasznos és könnyebb lesz a helyzeze ha hasonszőrűekkel barátkozik.

Aztán negatívan befolyásolja a gondolkodását az a fajta nőgyűlölő-konteóhívős szemlélet, amit eltanul másoktól, vagy más incelek mossák az agyát. Ilyen pl ez a chades staceys sztereotípia amiben úgy hisznek, mintha törvényszerű lenne.

2021. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegy mit nevezünk incelnek. Ugye szó szerint minden sikertelen csávó az, de én azokat illenék ezzel a jelzővel akik konkrétan első sorban az ellenkező nemet, a társadalmat hibáztatják. Az már menthetetlen...


És nagyon nem mindegy, hogy ki milyen... Ha én azt feltételezem, hogy egy normális ember vagy akkor annyit mondok, hogy ha esztétikailag kimaxolod magad nem lesz baj... K nehéz. Iszonyú lelki erő kell hozzá, de muszáj megcsinálni... Ha pedig nem ez az oka akkor így interneten keresztül nehéz mit mondani. Pl: Én is a fiúk csoportján belül elég érzékeny vagyok, de ettől függetlenül azt veszem észre, ha gerinces vagy és őszinte és nem vagy kicsinyes akkor ezt értékelik

2021. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!