Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem furcsa akinek...

Szerintetek nem furcsa akinek Több mint ezer ismerőse va valakinek Facebookon? Nem túlzás ez szerintetek? Szerintek milyen személyisége lehet?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 19:01
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem furcsa akinek Több mint ezer ismerőse van valakinek Facebookon? Nem túlzás ez szerintetek? Szerintek milyen személyisége lehet?
2021. febr. 26. 19:02
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne furcsa? Van, akinek elég sok az ismerőse, igen.
2021. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, minek annyi?
2021. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

3

Mi az, hogy minek annyi? Mi a baj azzal, ha ennyi ismerősöm van? Nekem kb. 800 az ismerőseim száma, de mindegyikőjükkel találkoztam már vagy beszéltem valamilyen formában.

2021. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Egyetemen 250-en kezdtünk egy szakon, mindet ismertem, aztán ahogy haladsz előre, úgy csúsznak össze az évfolyamok és ismersz meg még több száz embert. És ez csak 1 szak, a koliról stb.ről nem is beszélve. Egyáltalán nem sok az 1000+ ember
2021. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ma már ez megszokott, de kevés kivételtől eltekintve, ezek nem igazi ismerősök. Van ilyen ismerősöm egyébként. Minden jelölést elfogad és ennyi.
2021. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Nekem kb 80 ismerősöm van de ezt is soknak érzem
2021. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ennyi ismerősöm, de abszolút megértem őket.

Középiskola, Egyetem, diákmunkák, majd rendes munkák.

Ezzel párhuzamosan folyamatosan mindenhol szerzel 1-2 barátot, megismered az ő barátai társaságukat.

Az exek barátai, és más módon lemorzsolódott emberek.

Szolgáltatók, pl. Fodrász, körmös.

Akikkel közös a hobbitok pl. Egy sport csapatban játszotok.

Majd idővel szülőtársak, tanárok.

A srác akit azért jelöltél be, hogy átdobjon egy képet.

Hihetetlen mennyi ember lesz az ismerősünk az életünk alatt és lehet nem beszélek velük mindennap, de ha valamiért kell csak nem fogom minden alkalommal bejelölni majd kitörölni mert nem a hagyományos értelmében vett barátom.

2021. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
1600 ismerősöm van, pedig elég magamnak való vagyok, szerintem nincs ebben semmi különös.
2021. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
20 éve vagyok matematika tanár. Kábé 1200 ismerősöm van. Emiatt nem hiszem, hogy rosssz lenne a személyiségem.
2021. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!