Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem hisznek a covid...

Akik nem hisznek a covid járványban..mivel magyarázzátok,hogy ez az egész egy nagy kamu?

Figyelt kérdés
Félreértések végett én nem vagyok járványtagadó, csak érdekel a véleményük!

2021. márc. 1. 21:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%

A állítólagos covidban elhunytak boncolásának tilalma és hiánya miatt.

E miatt minden olyan kórházi halottra behúzzák a covidban elhunyt jelzőt,akinek a családja nem kéri ezt ki magának.

2021. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem az hogy nem hisznek, hanem túlzónak találják hogy emiatt nem elérhető a normális egészségügyiellátást, vagy hogy állásnélkül maradtak, nem szocializálodhatnak stb. Szerintem igazuk van e téren.
2021. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%
Hogy sok időst ismerek akik buszoznak, érintkeznek emberekkel még sincs semmi bajuk.
2021. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Sdujeki36g válasza:
74%
#agenda21 nézz utána interneten. Több ismerősöm is aki meg kapta már a vakcinát most lett pozitív. Nem érdekes...
2021. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%

Azzal, hogy a személyes tapasztalatom teljesen ellentmond annak, amit a média közvetít.

Hazugság, tiltás, erőszak, ellentmondások, elhallgattatások, megválaszolatlan kérdések. Egy valódi járvány nem ilyen.

2021. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
58%

1:

Az mivel magyarázod akkor, hogy az összes halálozás is jelentősen megnőtt ősz óta a korábbi évekhez viszonyítva, ráadásul többel, mintva hivatalos covid áldozatok száma.

2021. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
81%
Azzal, hogy ha igazi fertőző vírus járvány lenne, akkor már az összes buszsofőrnek, pénztárosnak, boltosnak ki kellett volna halni. A gyárakban dolgozóknak is, és a metrón, tömött buszokon utazóknak is. Ha pl pestis lenne, akkor már a lakosság 1/3-a halott lenne. De nem így van. Magát a vírus létezését nem tagadom, de rendkívüli módon fel van fújva a dolog. A korlátozások több kárt és halált okoznak mint a corona.
2021. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
63%
Én hiszek benne, de valószínűleg a gyér oktatással társuló botrányosan rossz hivatalos kommunikáció az oka annak, hogy ennyi vírustagadó van.
2021. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

6-os:

Sok idős embernek egyetlen információforrása a túlzó és félelemkeltő fősodratú média, a televízió. A félelem pedig rombolja az egészséget, gyengíti az immunrendszert, így ők jobban ki vannak téve a betegségeknek és a halálozásnak.

A kórházak átszervezése óta jelentősen megnőttek a várólisták, és hazaküldtek olyan betegeket, akik egyébként ellátásra szorultak volna, így lehetséges, hogy sokan nem kapták meg időben a szükséges beavatkozásokat, és ezért hamarabb meghaltak.

Szerintem ezek a tényezők járulhattak hozzá az összhalálozás korábbi évekhez viszonyított növekedéséhez.

2021. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%

Egyszerűen látszik, hogy az egész egy humbug.


Messze nincs akkora halálozási aránya, amiért ekkora kéziféket kellett volna húzzon a világ.


Összesen alig 2,5 millió halálos áldozata van, aminek a 90%-a amúgy idős, beteg emberekhez köthető. Ez világszinten nagyjából lóf..sz.


Azt nem nézik, hogy mellette tönkremegy a gazdaság, hányan kerülnek utcára, hány ember hal meg azért, mert nem jut megfelelő ellátáshoz, mivel gyakorlatilag mindent egy túlértékelt vírusnak rendelnek alá.


Na meg alapból most őszintén, van még bárki aki olyan fene szigorúan betart bármi korlátozást? Hiszen hónapokig ment a dicsekedés, hogy én meg én otthon maradok, 3 hónapja nem láttam a párom, meg egyéb marhaságok. Aztán ugyanott tartunk ahol.



Ha valójában baromi halálod vírus lenne, akkor tök egyértelmű lenne, hogy mit kell tenni, mi miért történik. De amikor azt látod, hogy még a politikusok, világvezetők is szarnak bele és kokainos buliznak, meg utazgatnak. A veszélyeztetett korosztály meg ugyanúgy jön-megy és tele van a bolt öregekkel, betegekkel.

2021. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!