Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt normális kérdést se lehet...

Itt normális kérdést se lehet feltenni anélkül, hogy ne szólnának be mások? (tisztelet a kivételnek!)

Figyelt kérdés

Párszor kértem itt felhasználónév ötletet vagy olyan kérdést mint milyen színű telefon illene hozzám, szobadekorációs ötleteket kértem és hasonlók és mindig van olyan aki beszól, hogy "most komolyan mi döntsünk helyetted, vagy ki a ---érdekel, ennyire nincs fantáziád" és hasonló válaszokat kaptam és tök kevés értelmeset. Miért van ez itt, hogy az ember egy tök átlagos kérdésre is csak kiosztást kap szinte, pedig volt hogy tényleg nem volt akkor ihletem ezekre a dolgokra és jó lett volna normális válaszokat kapni ha elbizonytalanodik az ember de ilyen válaszok láttán kétszer is meggondolom miket írok ki azért. Miért jó nekik, hogy így elrondítják az átlagos kérdéseket is? Ha nem tudnak semmit válaszolni rá akkor miért csak ilyet kell? Ti találkoztatok már ilyen válaszokkal? Sokszor csak ilyen választ kaptam szinte és 1-2 volt ami tényleg a kérdésre válaszolt és pedig tök egyszerű kérdések voltak.

Itt már az is baj ha az embernek nincs fantáziája és segítséget kér?

Ha ilyen válaszokat kapok akkor tökre elszomorít, hogy itt elvileg kérdéseket tehetsz fel és választ kapsz rá de nem ilyen válaszra számítanak sokan legalább is én néha.

Mondjátok hogy nem vagyok egyedül!

:(



2021. márc. 20. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is volt olyan hogy teljesen normális kérdés alá beszóltak be, meg hogy a legkisebb hülyeségbe kötöttek bele. Sajnos ilyen emberek mindig vannak
2021. márc. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Normális kérdésre, általában normális válaszok érkeznek. Nekem ez a tapasztalatom. Szóval, ha szinte csak ilyet kaptál, akkor nagy eséllyel a kérdéseddel van baj...
2021. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2.Nem így van sajnos.

Átlagos kérdést tettem ki és mégis kaptam ilyen válaszokat...

Akkor neked szerencséd volt eddig, elsőnek is volt ilyen úgy látszik.

2021. márc. 20. 08:09
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg új vagy még az oldalon. Itt élik ki magukat az unatkozó hülyegyerekek, élőben sunyin lapító nagyokosok, és a frusztrált anyaszomorítók. Nem kell velük foglalkozni, engedd el, koncentrálj a normális, segítő válaszolókra. Én is kaptam sok olyan egyszerű kérdésre pl fáj a fogam, mit tegyek, olyan választ, hogy akasszam fel magam. Nem szabad ezeken bosszankodni.
2021. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Felteszel egy kérdést, kapsz egy válasz, és te azt írod: Nem így van sajnos. Lehet, az alap probléma az hogy igazán nem is választ vársz a kérdéseidre, hanem hogy igazat adjanak neked valamiben? A lényeg, h@lye vagy provokatív kérdésre általában h@lye válszt fogsz kapni ill. beszólogatást.
2021. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4.igen új vagyok még alig pár kérdést tettem fel még.

5.Nem pont ilyen váláaszokat vár olyan aki normális kérdést tesz fel.

Mi provokatív abbaN HOGY felhasználónév ötletek vagy szobadekorációs ötletek? O_O

2021. márc. 20. 08:26
 7/15 A kérdező kommentje:

ezt a kérdést is megbántam!

roszul válaszoltam ezért bocsánat...

magamat okolom mindenértR!

2021. márc. 20. 08:28
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
6. Amit te normálisnak tartasz az lehet hogy az emberek 99%-nak bugyuta, értelmetlen kérdés. A válszok általában visszatürözik a kérdésed minőségét. Ezt vagy elfogadod vagy sem. O_O
2021. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Ezen az oldalon mindig van néhány troll, aki csak azért jön ide, hogy kiadja a frusztráltságát. Szerencse/szerencsétlenség kérdése is, hogy ráakadnak-e a kérdésedre. Ha csak egy ilyen troll van, azt a többiek hamar helyre teszik. Ha több, akkor egymást buzdítják. Nem kell vele foglalkozni. Koncentrálj a segítő válaszokra. Ha nem ad érdemben választ a kérdésedre valaki, csak provokál, akkor jelentsd nyugodtan, van ilyen indok a törlésnél, hogy a válaszoló csak veszekedni akar. A trollok ellen ez az egyetlen lehetőség. Ha visszaszólsz vagy érvelni próbálsz, akkor csak tovább trollkodnak, mert ez a lételemük. El kell őket hallgattatni.
2021. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos én is tapasztaltam ezt, olykor tök normális kérdést is szétoffolnak a trollok. Nincs életük, ezért teszik.


Próbálj meg a normális kommentelőkkel foglalkozni, az ősembereket pedig ignoráld. A trollok amúgyis maguk alatt vágják a fát- törlik a kommentjeiket és egy idő után az accountjukat is..

2021. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!