Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, volt már hogy valaki...

Nők, volt már hogy valaki erőszakosan közeledett felétek?

Figyelt kérdés
Pl. randira hív egy srác de elutasítod erre elkezd üvöltözni veled vagy hasonló .

2021. márc. 26. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Igen, titokban nagyon élveztem. Privátot nem kérek. L
2021. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha az annak szamit, hogy az utcan utanam szoltak, hogy "hu de megbasznalak", akkor igen. Hasonlo volt tobb is, most legutobb mar volt annyi batorsagom, hogy elkuldjem a jo edes anyukajaba, drogosnak tunt, 2 rugassal leszereltem volna, ha ugy van.
2021. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor történik velem ilyen és kvára utálom. Ma is történt, pedig sétáltam 20 percet összesen
2021. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Párszor már sajnos volt rá példa, de leginkább egy olyan eset maradt meg, ami 15 éves korom körül történt. Egy csapat srác kezdett követni, közben elég vegyes dolgokat kiabálva. Nem mertem nyílegyenes hazamenni, így kóvályogtam egy sort, szigorúan kivilágított helyeken, ahol mindig volt pár ember. A ~10 perces hazaútból lett vagy 20, de legalább egy idő után lekoptak és nem követtek teljesen hazáig. Mindenesetre elég ijesztő volt.
2021. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

#2:

Ilyen már velem is volt, én visszaszóltam neki: "Igen? Hát b*szd meg azt a jó édest, te hülye c*gány". Erre persze visszafordult az ősember, de nem tudta, hogy a legerősebb könnygáz van nálam. Úgy visított tőle, mint a malac. Elég fiús csaj vagyok amúgy is, plusz acélbetkósban járok, nem lehet egykönnyen elintézni. 😁

2021. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

5

Ja, nagyon kemény vagy a gázsprével.

2021. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, a fent említett eset is megtörtént, vagy pl. volt hogy vonaton jött oda egy srác és fogdosni kezdett.
2021. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az eddigi 36 évem alatt még egyszer sem. Autóból szóltak már utánam többször is, de az se volt erőszakos, csupán szókimondó. :D
2021. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen mindig megeroszkolnak, van hogy naponta tobbszor is.
2021. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem még sose volt, gondolom nem tetszek a férfiaknak annyira.
2021. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!