Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a legtisztességesebb...

Melyik a legtisztességesebb gyermekrák alapítvány?

Figyelt kérdés
Szeretném az adóm 1%-át valami nemes célra fordítani. Egy gyermekrák alapítványra gondoltam, szerintem ott lenne a legjobb helye, viszont hallottam ilyen alapítványokról olyat, hogy ellopták a beteg gyerekek pénzét, sikkasztottak, csaltak. Ezt nem szeretném. Valakinek van tapasztalata esetleg valamelyik alapítvánnyal?

2021. márc. 31. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az igazán ügyes csalókról derül ki a legkevésbé. Én ismerek olyan alapítványtulajt, akinek az egész magyar média a tenyeréből eszik, mindenféle díjakat adtak neki, és közben sikkaszt, lop, és pofátlanul zsarnokoskodik azokkal akik ki vannak neki szolgáltatva.

De annyira jó médiakapcsolatai vannak, hogy senki sem hiszi el róla az igazságot...


Reménykedni kell, hogy jó helyre adod, a többi nem rajtad múlik.

2021. ápr. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!