Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan emberrel, aki folyton leszövegel, szófosása van, idegileg a falnak mész tőle ?

Figyelt kérdés

Akinek be nem áll a szája, 200 méter ragasztóval, vagy 200 liter technokollal kellene beragasztani a lepénylesőjét, hogy befogja.


Mit kezdtek az ilyen szófosásos, szóhányásos emberekkel ?



#idegesítő #zavaró #szószátyárság #Elég !! #Miért nem fogod már be ?!!?!
2021. ápr. 8. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek. Negligálni kell, mintha nem is hallanád, nem is olvasnád. Át kell nézni rajta. Attól meg ő megy a falnak. :D
2021. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Igen gyakorlatilag annyit beszélt, hogy amikor haza értem még akkor is azon gondolkodtam, hogy ő mit csinált meg milyen élete van.

Aztán az egyik munkanapon (munkatársam volt), annyira elegem lett belőle hogy pofán vertem meg megrugdostam...kirúgtak de már nem bánom.

2021. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: 😆😆😆
2021. ápr. 8. 16:26
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

#3:

Ezen mit nevetsz? Szerintem ez k*rvára nem vicces, hogy a #2-es egy primitív fabunkóját vesztett ősbarom.

2021. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Apám és keresztanyám is ilyen, hozzászoktam
2021. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Én magam is ilyen vagyok.


A poén, hogy akik nekem beszólnak munkatársaim, azokon is látszik, hogy vagy folyamatosan középpontban szeret lenni ezért vagyok neki konkurencia, vagy sosincs középpotban és ezért vagyok szálka a szemében.

2021. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell neki mondani, hogy A, most nem érdekel a h*eségei, vagy B, fölösleges beszélnie, mert nem érdekel téged, és inkább dolgoznál.
2021. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyivel. Általában ki tudom zárni őket a tudatomból (úgysem mondanak semmi fontosat), de néha elpattan a húr. Éppen tegnap merült fel bennem, hogy némelyikre ráférne, hogy felcsavarjam a hangszálait a táskámban hordott dugóhúzóra.
2021. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért senkit nem kéne elítélni, megverni. Nem vagyunk egyformák.
2021. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!