Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gejresztenek az emberek...

Miért gejresztenek az emberek mindenhol személyeskedésre alapuló veszekedést amilyen gyorsan csak lehet?

Figyelt kérdés
Hírportálok cikkei alatt, itt, bárhol is.
2021. ápr. 10. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a legtöbb ember tele van frusztrációval, főleg már egy éve, és mivel nem terjed addig az értelmi szintjük, hogy keressenek maguknak értelmesebb stresszlevezetést, ezért kezdhetnek el személyeskedni, mert azt hiszik, hogy így kiadhatják magukból a feszültséget.
2021. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnak érdemben hozzáadni semmit sem ahhoz a témához, amihez éppen kommentelnek, nem tudnak érvelni, nincs vitakultúra (ami szerintem egyébként az iskolarendszer hibája). Úgyhogy az érvek helyett marad a másik nevének/származásának/nemének/kinézetének minősítése.
2021. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ellentámadási módszer miatt.
2021. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A probléma akkor van, amikor személyeskedéssel vádol egy olyan ember, miután én a helyesírási hibáira hívtam fel a figyelmét, aki előtte leidiótázott. Elég sok a retard itt, alapból is, Covidtól függetlenül. Na, hozzáteszem, pont ezért nem oltatom magam, szívem szerint a TB-t se fizetném, pont az ilyenek miatt.
2021. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!