Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy csinálta, akinek sikerült...

Hogy csinálta, akinek sikerült tullendülnie azon hogy ne nyomassza annyira, hogy Magyarországon ilyen mocskos a politika és a közélet?

Figyelt kérdés
Szóval nyilván érdekelnek az aktualitások, a politika és a közélet, de mindig szörnyen lehangolt leszek tőle, mikor látom hogy micsoda mocskosságok folynak ebben az országban nap mint nap. Nyilván az "akkor ne olvasd"-nál valamivel szofisztikáltabb tippeket várnék arra, hogy hogyan válhatnék immunissá ezekre?
2021. ápr. 14. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Úgy hogy nem foglalkozom vele. Teljesen hidegen hagy mi történik a politikai életben. Azt sem tudom ki kivel van. Amíg az ügyészség, adóhivatal is benne van a buliban esélytelen bármilyen változás. Túl sok sz@r ember van a politikai életben akit kilóra meg lehet venni, zéró gerincel megáldva.
2021. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előttem szóló írja. A politika nem az életem része. Nem erdekel, azt sem tudom ki kicsoda. Híradót sem nézek. Sokkal nyugodtabb az életem.
2021. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Az sokkal jobban lehangol, hogy beszélgetek ismerőseimmel, akiknek volt esze és kimentek külföldre. Az egyik forintba átszámolva 670 ezret keres szakácsként, a másik 560 ezret pékként. Én itthon vagyok szakács, de le se merem leírni mennyit keresek és még megköszönhetem az égnek hogy még megvan a munkahelyem. A médiából meg dől a f@szság, hogy itt micsoda életszínvonal van. Erősen fontolgatom hogy amit véget ér a járvány és egyszerűbb lesz a határátlépés, megcélzom a nyugati szomszédunkat.
2021. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

@17:13


Tisztában vagyok a valósággal, hogy nyugaton sok szempontból mennyivel jobb a megélhetés. De azzal mondjuk tisztában vagy hogy ahol ennyiket keresnek az ismerőseid, ott mennyibe kerül egy saját albérlet?

2021. ápr. 14. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy más országokban milyen "a közélet"? Nekem vannak benyomásaim, annyira nem izgat, de van egy tippem: ugyanilyen... pláne Közép-Európában.

A nyugatiaknak is megvan a maga baja... a délieket meg hagyjuk is... tudod mit, ne hagyjuk: olasz ismerősöm mesélte de sajnos én is tapasztaltam, hogy itt vitatkozni IS képtelenek az emberek. Olyannyira szélsőséges 2 irányzat alakult ki...

De, hogy válaszoljak a kérdésre, érdemes emberekkel (sokfélével) beszélgetni, hírpirtálok helyett. Rájön az ember hogy a helyzet sokkal összetettebb mint amiről ezek a kamu viták szólnak, de arra is, hogy épp egy gazdasági bumm kellős közepén vagyunk, ezt már kifejezetten Magyarországra értem. Van pénze az embereknek, ilyet kb 30 de inkább 40 éve nem láthattunk. Nem egy rossz dolog. Ha a te helyzeted rossz, azt nagyon sajnálom, de hidd el, még neked is jut jó lehetőség ha akarsz és tudsz dolgozni...

2021. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itt=Olaszországban. Ott a jobbosok jelentős része sajnos konkrétan Mussolinit élteti, a balosokat meg tényleg hagyjuk :)
2021. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekel egy szinten a politika, de nem mélyedek bele.
2021. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!