Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha falnak megyek ettől! Mié...

Néha falnak megyek ettől! Miért ilyen bunkók?

Figyelt kérdés

Kérdezze meg kezelőorvosát,gyógyszerészét!!!!

Nem vagyok nagy gyógyszer fogyasztó de mostanában kismamaként párszor szükségem volt gyógyszerekre,például

progeszteron kúp.

A környékemen egyik patikába se tudnak soha semmit,komolyan nem tudom minek állnak a pult mögött.

Én anno postai dolgozó voltam évikig,de ha valakinek segítség kellett segítettem.

Sőt!

Jól is éreztem magam,hogy segíthettem.


2021. ápr. 15. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

És akkor most mi is lenne a kérdésed?

Az hogy miért írják ki ezt a szöveget?

Vagy, hogy miért nem segítenek az ott dolgozók?

2021. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez folyik a csapból is,kérdezze meg a gyógyszerészét.

Bármit kérdezek itt nem tudják és hárítanak.

A kérdésem az hogy ilyen emberek minek vannak ott?

2021. ápr. 15. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, hogy miért dolgoznak ott, ha le*arják a vevőt.

Valószínű unják az életüket. Próbálj keresni olyan gyógyszerészt, aki ért is a dolgához, ha van ismerős, aki mondjuk ezzel foglalkozik, vagy tud olyat, akkor próbáld nála, kutass, gondolom nem ők az egyetlen gyógyszerészek akik a közeledben vannak.

2021. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hányásokba valami "eus szabvány", - kisstílű bürokratikus f.szság - miatt teszik bele, - egyébként pedig tojnak arra, hogy miután vásároltál, mi lesz a sorsod. Az a lényeg ezeknek a mocsok méregkeverőknek, hogy minél hosszabb ideig éljél betegen és a sz.arukat vásároljad, pumpáljad magadba, amíg csak élsz. Gátlástalan keselyűk!
2021. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, akik ott dolgoznak - jó eséllyel - gyógyszerészek. Abban tudnak segíteni, hogy az általad kért gyógyszer melyikkel helyettesíthető, hatóanyag szempontjából. Azt nem tudják - honnan is tudhatnák, nem orvosok -, hogy terhesen (szívbetegként, magas vérnyomással, ...) szedheted-e vagy sem. A patikus nem vállalhat ezért felelősséget. Erre való az orvos.
2021. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Olyanra gondolok például,felírták ezt a gyógyszert sehol nincs egy patikában sem.

Rendelni kellett.

Kérdezem,hogy nem baj ha addig nem használom?

Nem lesz gond?

Nem tudja!

Előtte lévő eset.

Sajnos fejfájos vagyok,nyikván most nem szedek semmit csak ha nagyon muszáj.

Mit lehet szedni?

Nem tudja!

2021. ápr. 15. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem. Sajnálom. Ennyit valóban tudhatna, vagy elővehetné a gyógyszerész könyvét. Nálunk ennél azért segítőkészebbek.
2021. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mindegy,szerencsére nem sűrűn járok patikába.

2021. ápr. 15. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!