Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem szeret filmeket,...

Aki nem szeret filmeket, sorozatokat nézni azok mit szoktak csinálni helyette, hogy teljen az idő?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Léteznek olyan emberek, akik nem unatkoznak.
2021. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Én zenét hallgatok.
2021. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Könyvet olvasok, színezek, varrok, tanulok, sminkelést gyakorlok, zenét hallgatok, tornázok, főzök. Ezek a benti tevékenységek.

Szabadban meg mindent, kertet, kerékpározást, kutyasétáltatást.

Nem szoktam unatkozni, 3 éve nem néztem tévét. Bár most ez a Colectiv c. sorozat felkeltette az érdeklődesemet. Az utsó aminek a premierjét láttam talán a Csernobil volt.

2021. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
76%
Én igaz, hogy nagyon szeretek sorozatot nézni, de szoktam barkácsolni otthon, rajzolni és pasztellkrétázni is. Ha ezek nem tetszenek sportolhatsz, azzal hamar el tud telni az idő, de szerintem inkább hobbit keress amit szeretsz, nem éri meg csak úgy elütni az idődet olyan dolgokkal amiket nem szeretsz csinálni. Mehetsz sétálni, túrázni, futni, görkorcsolyázni. Szépítheted a kertedet, ültethetsz növényeket (ha van kerted). Festhetsz nagy képeket, mert szerintem az könnyebb, mint egy A4-es papírra dolgozni. Ha a barkácsolás tetszik akkor csinálhatsz házilag bútorokat (fából, szivacsból), mert az hatalmas sikerélmény amikor elkészül (fotelt, éjjeliszekrényt, díszeket). Ha ezek nem tetszenek gondolkozz el azon, hogy az eddigi életed során mit szerettél a legjobban csinálni, ha ez megvan próbálj keresni olyan hobbikat amik ahhoz hasonlók amit kitaláltál.
2021. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan ezt meg kell kérdezned, kreatív lehetsz
2021. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Számítógépes játékok?
2021. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Fejlesztem magam, tanulok! Bődületes tanulási vágyam van már évek óta.
2021. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorikérdéseket nyomják ;)
2021. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Léteznek más elfoglaltságok is a filmek meg sorozatok bámulásán kívül, bármennyire is meglepő.
2021. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én könyvet olvasok vagy játszom. Sorozatot nagyon ritkán nézek.


27/f

2021. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!