Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz dolog, hogy állandóan...

Rossz dolog, hogy állandóan figyelemre vágyom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 03:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Igazából mindenki vágyik rá, csupán valakik tudják hol egy bizonyos határ, addig mások bármit megtennének egy kis figyelemért... na utóbbiakat én is utálom.
2021. ápr. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetően nem, mert normális emberi igény. De ha hisztivel, nyűglődéssel, drámázással provokálod ki a figyelmet, na az már baj. Tanulj meg egyedül is boldognak lenni, és szuperül fogod magad érezni. Nyelvtanulás, filmek, kreatív hobbik, sport, kisállatok segítenek.
2021. ápr. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ezt hogyan kezeled. Én nem tartom normális emberi igénynek, de bizonyos kereteken belül rendben van. Ha túl sok, akkor viszont elviselhetetlen.
2021. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elsősorban attól függ, hogy amúgy extrovertált, vagy introvertált személyiség vagy-e, és hogy a többiekkel kapcsolatban mekkora empátiád van. Ha a másik személyiségétől függetlenül igényled a figyelmét, akkor is ha ő visszahúzódó, vagy neki éppen te nem vagy a szíve csücske, akkor természetesen rossz dolog. Különösen akkor, hogy a másik erején felül igyekszik kiszolgálni ezen igényedet, de ez neked még az ő szenvedése árán is kevés.
2021. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Introvertált vagyok. Empátiám azok felé van, akiket ismsrek és szeretek
2021. ápr. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!