Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MI a véleményetek erről az...

MI a véleményetek erről az elméletről és melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A férfiak fizikálisan erősebbek, míg a nőknél a csábítás ereje van kifejlesztve. Mindkét tulajdonság nagyon hasznos, de melyik az erősebb?

Egy erős férfi eltud rabolni egy nőt és ilyen helyzetben nyilván az erő dominálna, de egy nő pedig eltud csábítani bárkit és kihasználni ha azt szeretné. Még egy jó kigyúrt férfit is. Én személy szerint csodálom mikor egy nő kihasznál vagy át akar verni, mert tudom jól, hogy legalább kihasználja az adottságait. Azzal él amit kapott. Persze ez nem pozitívum, de van ilyen. Az erővel több mindent is ellehetne érni mint a csábítással, mégis a csábítás tűnik erősebb "képességnek".

Ti melyiket választanátok? Csábítás vagy erő? Szellemi vagy fizikális erő?



2021. máj. 25. 07:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Konkrétan kifolyt a szemem a csodálatos helyesírásodtól. "eltud", "ellehet", igazi nyelvújító vagy barátom...

Hogy tudna már egy nő bárkit elcsábítani? Nettó hülyeség, nem mindenki recskahuszár, igénytelen tini, akinek bárki megfelel.

Én nőként jobban örülnék a nyers erő birtoklásának, mert van egypár alak, akinek eltörném a csontjait. A csábítást nem nevezném szellemi erőnek, csak egy rossz szuka, aki ilyesmivel manipulál.

2021. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsö: hagyd a kérdezöt, ez megint egy nöket szidó kérdés lesz, amiböl kiderül, minden nö k_va
2021. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A férfi is tud csábítani, általában így próbálják megkapni a kiszemelt nőt, nem pedig leütik őket. Szép is lenne.

A férfi erősebb, a nők pedig hajlékonyabbak, aprólékosabbak, kitartóbbak.

Az agresszió és a manipuláció mind a két nemnél jelen van.

2021. máj. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nincs semmi rossz szándékom a kérdéssel. :3

A helyesírásért bocsi. Én a hibákkal idegesítelek te pedig ezzel a szokásos jaj, hogy írsz dumával. Így kvittek vagyunk. Természetesen mindkét nem képes mindkét dologra, de többnyire egyiknél ez a másiknál az a jellemzőbb. Én elgondolkodtam, hogyha nő lennék mennyi mindent eltudnék érni, és sokan mégse élnek vele. De ennek ellenére örülök, hogy férfi vagyok. Ha nem sikerül ellen állni egy csábításnak az jó, még ha rossz is a vége. :3 Mindkét oldal képességeit lehet rosszra és jó ra is használni. De ha egy férfi rosszra használja az erejét az csak fizikálisan lesz hatásos valamint lesznek rendőrségi következményei. Ha egy nő használja az erejét valószínűbb, hogy csak egy lelki sérelmet okoz az illetőnek és büntetlen marad utána is. 🤔

(tudom tudom, lehet fordítva is)

2021. máj. 25. 09:04
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem eleve rossz sztereotípia, hogy a nők gyengébbek, a férfiak pedig erősebbek. Átlagban ez ma igaz lehet, de úgy alapvetően azért, mert olyan életmódot folytatnak ma (véleményem szerint). Fiúkból is látni 40 kg-os csontkollekciókat, meg anyukedvenceit, akinek az a sport, hogy lemennek "shoppingolni", de nők között is láttam már olyat, aki teljesen megfelelő alkattal nyomta egész nap a láncfűrészt, ahhoz pedig kell erő.


Ezt úgy is meglátjuk majd az új LMBTQ (vagy mi a fene) sportok világában majd pár év múlva.

2021. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyes jól írja, én se értem, hogy milyen csábításra gondolsz. Nyilván vannak jó nők, akikre ránézek és "BRUH, ez igen", de ennyivel le is van tudva és megyek tovább. Szerintem elég erősen túlagyalod ezt, kérdező.
2021. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ráérek gondolkodni. Dolgozom :D

De most volt egy rövid kapcsolatom és megáll az eszem mennyire lehet irányítani engem is. Pedig tudtommal jól irányítom az érzelmeimet meg ilyesmi.

Ha a nő tisztában van ezzel (hogy a másik vágyik rá) és azzal is, hogy mire képes, akkor eltud szórakozni rendesen az emberrel. :3

2021. máj. 25. 09:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"egy nő pedig eltud csábítani bárkit"


Na ez nem igaz, bárkit nem lehet. Hiába szerinted szép, ha más szerint meg nem és nem találja vonzónak.


Szal asszem a történelem igazoltan a ffiak oldalán áll, figyelembe véve, hogy évszázadokig, vagy inkább évezredekig a nők nyakán éltek és a "szebbik nemet" elnyomták. Sok helyen még most is, lásd savval leöntés Indiában, és közelkelet se kutya, ha arról van szó, hogy "családi becsület". De világszinten is, ha azt nézzük, hogy mennyi nemi erőszak van.

32/N

2021. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen ez mondjuk igaz. :(
2021. máj. 25. 11:07
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi fszságot régen olvastam.
2021. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!