Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Haverom exe jobbra húzott...

Haverom exe jobbra húzott Tinderen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Haverom és a barátnője két hete szakítottak. Haverom szakított vele, és a csaj nagyon mérges volt a haveromra emiatt. Nekem a csajjal kb. átlagos volt a kapcsolatom.


Most viszont néztem pár perce, hogy ki lájkolt be Tinderen(az eltakart homályos képről azért elég jól ki lehet venni), és volt egy Petra nevű. (Nem ez az igazi neve). Elkezdek swipeolgatni, és hát bedobta haverom exét, ugyan azzal a képpel ami az elhomályosítottba is van.


Nem tudom miért lájkolt be. Nagyon kíváncsi vagyok, de attól félek, ha matchelek vele, akkor azt fel tudja ellenem és haverom ellen használni.

Csak beszélgetnék vele pár mondatot és ennyi. De attól félek még úgy is rosszul jönnék ki belőle, ha a csaj elküld haveromnak mondjuk egy screenshotot, vagy ha máshogy akarna rosszat. Szerintetek? Ennyire tabu egy haver exe? A haver inkább egy barát akit 10 éve ismerek.



2021. jún. 7. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
2021. jún. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Ne matcheljel, le van tudva.
2021. jún. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Én haveromnak írnék, hogy "lmao, nézd itt a nőd, KeK! :D", aztán együtt trollkodnánk szét szegény párát. :D
2021. jún. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

nem csinálnék semmit

lehet csak így akarja haverodat idegesíteni, te lennél az eszköz

biztos nem kockáztatnék semmit

2021. jún. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezek a dolgok általában “visszavágóként” működnek az exe felé.

Sajnos nekem van pár barátnőm, akinek annyi az agyi szintje mint ennek a csajnak. Csak így szórakozik, hogy a srácban utólag nagyobb “sebet” is ejtsen :D 🤦🏻‍♀️

2021. jún. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

“ Ezek a dolgok általában “visszavágóként” működnek az exe felé”


Milyen visszavagokent? A srac dobta a lanyt, arra nem gondoltal, hogy csak tovabb lepett? Vagy ezentul ne ismerkedjen soha tobbet az eleteben?

Birom az ilyen szerencsetleneket, akik azt hiszik csak es kizarolag korulottuk forog az univerzum.

2021. jún. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
A legjobban úgy jössz ki belőle, ha egy árva szót sem írsz neki. Ha felmerül a gyanúja hogy azért írtál rá mert akarsz tőle valamit, rámehet a barátságotok. Ne foglalkozz vele mit miért csinál, csak engedd el a témát.
2021. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Szórj a fejedre hamut.
2021. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Megdugod.
2021. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!