Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire asszociálsz ,ha meghallod...

Mire asszociálsz ,ha meghallod a rocker szót?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%
Sör, Gimis partik, game, sport és sör.
2021. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2%
6 napig nem fürdés, hosszú, csimbókos haj, élvezhetetlen zene ordítása, viszont okos gondolatok.
2021. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Férfiaknál azt vettem észre, hogy ezzel a "Rocker vagyok!" szöveggel leplezik az igénytelenségüket...

Amikor növesztik a seggükig a hajukat, csakhogy ne kelljen költeni rá. De, sampont azt két hetente lát az a bozont a fejükön, mert "Én rocker vagyok, gyerekek!"... és a fürdés sem az erősségük... Mert egy rocker pasas keménylegény, és megteheti, hogy igénytelen, hiszen ezért kemény, mert azt csinál, amit akar!

Továbbá, arra is jó indok a rockerkodás, hogy alkoholisták legyenek, meg eljárjanak koncertekre balhézni...

Nekem ez a tapasztalatom a rocker férfiakkal.

A rocker nők általában meg depressziósak, lelki betegek, és fűvel - fával dugnak, mert "Lelki betegek! Szr életük van/volt!", ezért meg kell dugatni magukat minden piás, igénytelen rocker hímmel...

Sajnos, ezeket tapasztaltam eddigi 29 évem során...

2021. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Bakker, ennyi hülye közhelyet.
2021. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Rockzenét szerető ember, aki szeret koncertekre is járni általában. Rám legalábbis ez jellemző, ill. szoktam inni sört, bort, néha rövidet is, persze lehetőleg mértékkel, mert nem esik jól, ha sokat iszok. Zenekaros pólókat ritkán hordok, inkább csak koncertekre, de oda sem mindig.
2021. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó zenék és koncertek jutnak először az eszembe. :D
2021. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!