Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek türelmesebb?

Hogyan legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés

Ha van valami amihez több idő kéne vagy vmi nem sikerül egyből akkor képes vagyok hamar feladni,nincs türelmem végigvinni, újra próbálni.

Egyre többször érzem hogy kevés idő után eldurran az agyam és ezek a tulajdonságaim nemrégiben jöttek elő és szeretnék ezen változtatni


2021. jún. 8. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondold át sokszor, hogy ez nem vezet semmire. Gondolkodj ezen minden nap és előbb-utóbb sikerül megváltoztatni a felfogásodat.
2021. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. A hosszabb dolgokat általában naponta feladom, de aztán másnap újrakezdem. Az eldurranó aggyal nem tudom mit lehetne kezdeni - engem is érdekelne. Azt szokták mondani, hogy számolj 10-ig vagy vegyél mély lélegzetet, de ezek nekem még nem jöttek be.
2021. jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!