Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Girlll3 kérdése:

Mit lehet kezdeni egy olyan nővel, aki ki van hegyezve a hibáimra?

Figyelt kérdés
Adott egy munkatársam, aki folyton tesz valami megjegyzést a külsőmre, holott messze nem tökéletes ő sem. Ezt most irigységből teszi? Most mondjam meg a véleményem róla, hogy szerintem baromira nem előnyös a külseje? Szerinte ő vicces, de nekem inkább csak fárasztó.

2021. jún. 11. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szólogass be neki ugyanúgy. Valami aljasat.
2021. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne csináld azt mint ő.

Abban a pillanat talán úgy érzed majd, jól lemondtad neki, de igazából csak ugyanolyan szintre süllyedsz.

Ami kívülről úgy fog kinézni, mint két tyúk, akik össze kotkodácsoltak.


De. Ha kedves vagy vele. Pl azt mondja gáz a blúzod, te meg azt válaszolod, te nagyon csinos vagy ma, egy mosollyal megdobva, egyrészt sokkal érettebben viselkedsz, mások szemében is, másrészt meg fog tőle pukkadni.

2021. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es! Ebben van valami. Mert amúgy ehhez a hülye tyúkperhez nincs kedvem.
2021. jún. 11. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nekem anno anyós tett megjegyzéseket. Egy csomószor mondta, hogy milyen fehér a lábam (nyáron). Mondtam neki harmadjára, engem nem zavar a fehér, nem szeretek a napon aszalódni. Azóta békén hagy.

Szóval valahogy így reagálnám le.

2021. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Rajtam az élettársam gúnyolódott, megjegyzésekett tett a külsőmre. Ő viccesnek gondolta a megjegyzéseit, de arra nem gondolt, hogy ez esetleg nekem rosszul esik. Nem egy Adonis ő sem, de engem arra tanítottak, hogy nem szabad gúnyolódni másokon. Nem vagyok elhízott, sem ronda, ő mégis örömét lelte a gúnyolódásban. Utolsó alkalommal, mikor megint tett valami megjegyzést a testemre akkor csak annyit mondtam, hogy - Te is jól nézel ki.

Azóta nem mondott semmit a testemre.

2021. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En azert csinálom ezt mert engem is oltogattak, és azt hiszem, hogy ez a humor egyik fajtája.

Nem értem a különbséget a között, hogy leszbikusnak néznek és szar a fejem/hajam meg aközött, hogy lekövérezek egy kövér embert.

Csak mondd meg neki, hogy szarul esik és ha nem áll le akkor egy rosszindulatú szar, ha meg leáll akkor csak rosszul van szocializalva.

Én is mindig befejezem a műsort, ha a másiknak biztosan elég volt.

2021. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!