Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha megismernél...

Mit tennél, ha megismernél egy olyan pasit aki a adótörvények és egyéb jogszabályok kijátszásából él?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 09:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Semmi esetre sem próbálnám meg elmélyíteni a kapcsolatot, söt megszakítanék vele mindenféle érintkezést. Idövel ugyanis úgyis lebukik, és arra nincs szükségesm, hogy engem is zaklassanak az ö csalásai miatt.
2021. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Leépíteném.
2021. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Mivel nekem más terveim vannak az életben, így hanyagolnám.
2021. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

Detto


Plusz az ilyen magánéletven is sunyi.

2021. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
51%

Nem igazán értem.

Könyvelő az illető?

Mert csak ebben az esetben tud az adótörvények és egyéb jogszabályok kijátszásából élni. Egy jó könyvelő attól jó könyvelő, hogy megtalálja pl. a joghézagokat a megbízója javára teljesen törvényesen.


Viszont, ha azt kérdezed, hogy egy adócsalóval mit kezdenék, az nehéz kérdés, mivel eddig egyetlen barátomnak sem nézegettem az adóbevallását, így gyakorlatilag rá sem jönnék.


Esetleg arra gondolsz, hogy feketén fusizik?

Mindenki ezt csinálja, ha alkalma nyílik rá.


Esetleg bejelentés nélkül dolgozik?


Vagy nem tudom mit akarsz kérdezni...

2021. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
igen a kijátszás egy elég tág fogalom, de nem kell ahhoz könyvelőnek lennie, elég ha megbiz egy könyvelőt. de sokan elitélik még a vállalkozási formát is s szürke hivatalnok alkalmazottat akarnak, legalábbis ezt mondják
2021. jún. 14. 10:32
 7/31 anonim ***** válasza:
30%

#6

Még mindig nem értem, de nyilván azért nem, mert magam is könyvelő vagyok és szakmailag totál pongyola a kérdés is és a magyarázat is.

Ne haragudj, de akkor nem abból él, hanem a könyvelője jóvoltából csak jobban él.

Egyébként kíváncsi vagyok, hogy ki az aki kirúgná itt a szerelmét azért, mert a vállalati mérlegben mondjuk reprezentációként volt elszámolva egy családi vacsora. Vagy Pityipalkó 6 órára van bejelentve, de 8-at dolgozik.

Na mindegy, én nem ragozom tovább, mentem, nektek jó elmélkedést!:)

2021. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Feljelenteném.
2021. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
59%
Könyvelő vagy és nem tudod hogy élnek megaz emberek kijátszva a törvényt?!
2021. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"Egyébként kíváncsi vagyok, hogy ki az aki kirúgná itt a szerelmét azért, mert a vállalati mérlegben mondjuk reprezentációként volt elszámolva egy családi vacsora. Vagy Pityipalkó 6 órára van bejelentve, de 8-at dolgozik."


az csak jó, ha mégcsak nem is hallottál ilyen beteg nőkről...

2021. jún. 14. 11:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!