Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden pozitív élményemet utólag negatívként élem meg?

Figyelt kérdés

Lehet hogy furán fog hangzani. De bármilyen élményben van részem az életben, akár egy régóta várt koncert, nyaralás, jó programok ahol nagyon jól érzem magam, mindig rossz érzésem van utána. Persze alapvető egy kis honvágy, a jó dolgok iránt, de én konkrétan mély fájdalmat érzek, és akár több napig is képes vagyok szomorkodni, és a sírás határán állni, amikor ilyen eseményekben van részem.

Ezáltal nem tudok jó emlékként visszagondolni rájuk, mert ahhelyett hogy egy pozitív érzés töltene el, inkább az élettől is elmegy a kedvem. Van erre megoldás? (Azon kívül hogy ne menjek sehova, és üljek itthon a fenekemen)



2021. jún. 20. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, jó kérdés de én nem csak a pozítívat, hanem a negatív is negatívval zárul.
2021. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!