Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok biciklizni, nagyon...

Nem tudok biciklizni, nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok, nem tudok biciklizni.Hogy mondjam el a családomnak? Ciki lenne tanulni, utcán mindenki ki röhögne, a családom is olyan pletykás..

2021. jún. 28. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Ráülsz és kb 20 perc próbálkozás után menni fog.


... amúgy ha cikinek érzed ezt elmondani a szüleidnek, akkor abban a családban bajok vannak.

2021. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan,miért lenne?:D

Jó,kicsig gáz hogy 17 évesen nem tudol,de attól még lehet tanulni valahol xDDD

2021. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen tavaly talalkoztam egy egyiptomi parral. A lany nem tudott biciklizni, pedig huszoneves volt. Nalunk, Magyarorszagon tanult meg. Emlekeim szerint gyorsan raerzett :)

Meg egy biztato dolog: 18 evesen tanultam meg uszni, az 5-10 evesekkel egyutt :)))) en voltam a legfelosebb :) ha nem is magabiztosan, de ma mar tudok uszni :)

Biztatnalak, hogy tedd meg az elso lepest. A csaladi pletykanak pedig ugy tudod elejet venni, ha megtanulsz magadon nevetni :) szerintem ez nagyon nehez.

Sok sikert, elvezd a biciklizest :)

2021. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
En tudok, de nem merek, utalok, ezert gyakorlatilag nem bicikliz
2021. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én sem tudok, de soha semmi nem volt belőle, szerintem ne parázd túl, nem fog senki a torkodnak ugrani
2021. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nem biciklizem. Egy dolog, hogy mikozben sziklat maszom, a biciklin kiszolgaltatva erzem magam. Masik, hogy a forgalomban az arrogans, passziv agressziv biciklistak gyalogoskent, autoskent is irritalnak. Mikor felre tudna allni, de arra kenyszerit, hogy feloraig menj 25 km/oraval, vagy elozz a szembesavban. En nem akarok az a segg lenni, ami mogott egy autosban megy fel az adrenalin. Zarojel, mi motorral es kocsival is mindig elengedjuk, aki nem akar csigalassan menni.

Emberi jogod nem biciklizni.

2021. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még megtanulhatsz
2021. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Családodnak? Eddig hol éltél hogy nem tudják ? :O
2021. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ennek valamilyen orvosi oka? Egyensúlyzavar, vagy bármi? Vagy szimplán csak sosem volt lehetőséged kipróbálni?


Amúgy az a lényeg, hogy kezdetben érjen le a lábad mindkét oldalt. Ne is használd a pedálokat.

Igazándiból pár óra alatt meg lehet tanulni már felnőttként.


A családos részt én sem értem... miért hiszik azt, hogy tudsz bicajozni, ha jól tudják magukról, hogy sosem adtak lehetőséget rá, hogy magtanulj?

2021. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Volt lehetőségem, de a bicikli nagyon kicsi volt nekem 8 évesen egy 3 éveseknek való biciklin kellett tanulnom. Inkább fel adtam, amúgy sem jó az egyensúlyom.:/
2021. jún. 29. 07:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!