Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választhatnátok személyiség...

Ha választhatnátok személyiséget, milyenek lennétek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 13:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Közvetlen, barátságos, könnyen szerethető.
2021. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Extrovertált, türelmes, olyan aki könnyen szerez barátokat, nem hirtelen haragú, meggondolt, jólelkű, megbocsátó.
2021. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lennék mint most.

Legfeljebb kevesebb hiszékenységet kérnék, mert mindenkinek elhiszem amit mond.

2021. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenebb, jó kiállású, határozott, nagyobb önbizalmú, aki könnyen szerez barátokat, és meg is tudja őket tartani. Továbbá egy kicsivel több türelem sem ártana. Régen sok volt, de mostanság már nem maradt valami sok..
2021. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez mint utolso😅
2021. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolso elotti marmint
2021. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a jelenlegi személyiségem, főleg ahhoz képest amilyen voltam. Tehát maradnék a "mostani én".
2021. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bátor.
2021. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ilyen lennék mint most. Nagyon szeretem azt, aki vagyok, csak a külsőmön változtatnék itt ott...
2021. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kezdek megbékélni magammal, de van pár dolog, amiben igyekszem fejlődni. Szóval azokat jó lenne elérni, jó pap holtig tanul mondjuk, szóval az oda vezető utat talán butaság lenne csak így átugrani, de nem akarnék másik személyiséget.


Szeretnék magabiztosabb lenni és könnyebben felállítani a saját határaim. Kevésbé megfelelési kényszeres, na.

Szeretnék könnyebben kommunikálni az emberekkel, közvetlenebb, türelmesebb lenni, nem annyira félénk.

Szeretnék könnyebben motiválható lenni, nem "lecsúszni", amikor épp nincs külső rutin megszabva, és nem olyat csinálok, lehetőleg nonstop megállás nélkül, amit szeretek és izgalmasnak találok.

Szeretném könnyebben kezelni a stresszt és az érzelmeim, nem csak elnyomni mindent, hogy aztán sírógörcsben meg pánikrohamban meg kézremegésben jöjjön ki.

Most az utolsóhoz hozzárakva, nem mondom, hogy szeretném kevésbé intenzíven, szélsőségesen és érzelmesen a megélni dolgokat, kb. mint egy operában...de jó lenne, ha le tudnám ezt vezetni valahogy.

Biztos kihagytam valamit :)

Ne akarjatok feltétlen személyiségcserét, de mindig van miben fejlődni!

2021. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!