Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hordhatom ezt az órát bárki...

Hordhatom ezt az órát bárki előtt?

Figyelt kérdés

Vettem egy Rolex Daytona órát, mert megtetszett, viszont nem hinném, hogy eredeti, mert nem került olyan sokba.

Ettől függetlenül a kidolgozása szép, automata szerkezet, nem egy gagyi hatást keltő.

Sokan erre is azt mondanák, hogy csak egy hamisítvány, még akkor is, ha nem néz ki annak?



2021. júl. 1. 11:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

De milyen véleményt? :D

S mire fel, ennyi alapján, hogy látsz egy órát?

2021. júl. 1. 13:15
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Idegenként észre sem veszem. Ismerősön, ha tudom, hogy nem engedhetne meg egy ilyen órát, vagy hogy egyáltalán nem szokása márkás (esetleg drága márka) dolgok hordása és nem éppen valamilyen ünnep után vagyunk, akkor azt feltételezném, hogy egy jó hamisítvány. De különösebben nem érdekelne, milliónyi arany színű bizsum van, mégsem valódi. Nem érzem magam jobbnak/jobban, ha az arany ékszereimet hordom, nem pedig a bizsut éppen. A körülöttem lévőknek meg fel sem tűnik szerintem, hogy melyik melyik, szokták mindkettőt fajtát dicsérni.
2021. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt a véleményt, hogy íme valaki, aki többnek akar látszani, egy drága tárgy birtoklásának illúziójával.


Ha interakcióba keverednénk (pl bunkón, flegmán szolgálsz ki engem az étteremben), még lehet szóvá is tenném, jó hangosan.

2021. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nagyon igénytelen pronyó dolog. Akkor vegyél homage-t bár én annak se vagyok nagy híve. Pár százezerért is kapni szép órát eredeti dizàjnnal. Akkor minek égeted magad egy ilyen sz.rral?
2021. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy tényleg vannak szép órák 150-200 ezer körül már, de igazán egy sem tetszik annyira mint ez a Daytona. S ha nem tetszik, akkor csak azért vegyek olyat annyi pénzért, hogy én magam tudjam hogy eredeti? Míg ez a hamisítvány fele annyiban sem került, és igencsak jó minőségű.
2021. júl. 3. 13:42
 16/21 A kérdező kommentje:
#13-as, szomorú, hogy nem látsz ezen túl, de ha ez a véleményed, akkor elfogadom.
2021. júl. 3. 13:45
 17/21 anonim ***** válasza:
56%
Olyan nincs hogy valakinek csak egy óra tetszik. A Daytona meg nem is túl eredeti dizájn. Meg kifejezetten sz.rul néz ki szerintem.
2021. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem làtok túl?:) azt látom, hogy hamis óràt akarsz venni, az ilyen emberek egyéb gáz dolgokra is képesek:)


Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér

2021. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Igen, mert mindenki csak egy órával próbálja azt mutatni a világ felé, hogy gazdag :D

Más oka nyilván nem is lehet, nyilván pont neked akarom bizonygatni, hogy mennyi pénzem van, jobb dolgom sincs...

2021. júl. 4. 15:49
 20/21 anonim ***** válasza:
60%

"Vettél egy Daytonát, de nem hinném, hogy eredeti" - te írod. Daytonát nem tudsz boltban venni, 5-10 éves várólisták vannak. Használtan az új modell 8 millióért megy. Mennyit is adtál a hamisítványodért?:)


Végülis tökmindegy - többnek akarsz látszani annál, ami vagy, ráadásul egy hamisítvánnyal teszed mindezt. Kinézik belőled, hogy 8 milliós órád van?:)


Nem, mert ha futná rá, eszedbe nem jutna hamisat venni. Ja igen, azért vetted, mert tetszik a forma.. kamugép:)) vehettél volna Pagani Designt, Parnist, Invicta, Orient és Seiko is gyárt hasonló órákat. Keress rá: Rolex Daytona homage


De nem, neked az kell, hogy az legyen ráírva: Rolex.


Szóval igen, gáz vagy, nagyonis, de hogy a kérdésedre válaszoljak: igen, hordhatod nyugodtan..

2021. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!