Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem foglalkoznak a...

Miért nem foglalkoznak a hangokat halló emberekkel?

Figyelt kérdés

A városban van egy nő, aki magában beszél és fura dolgokat csinál már évek óta. A családja nem foglalkozik vele, a többiek se. Így közlekedik naponta.

Szerintem ez nagyon veszélyes, nemcsak a többi ember számára, hanem saját magára is nézve. Pl. más könnyedén kihasználhatja az állapotát, megtévesztheti.

A legrosszabb az, hogy nemcsak ő van így, hanem többen is és nem csinálnak velük semmit.

Már nem azért, de nem kéne valamit tenni?

Ti is találkoztok hangokat hallókal? Vagy csak én vonzom őket ennyire?

Az iskolában egy hangokat halló tanár tanított, aki utált engem, magában beszélt majd röhögött az órán és senki nem tett semmit, hagyták betegen tanítani. Az egész osztály nézte, hogy mi baja van, félelmetes volt és érdekes módon én voltam számára a legutálatosabb diák, a fekete bárány. Beteg dolgokat művelt, nemcsak velem, de legfőképp ellenem tette.

A volt szobatársam is beképzelt dolgokat, ő is fura volt. Ő mellette meg már féltem aludni.

Utána a buszon is egy hangokat halló ült mellém (érdekes módon engem választott a majd 50 ember közül), a gyilkolásról beszélt mellettem, már készenlétben voltam, hogy mikor támad rám. Elsőnek azt hittem, hogy telefonál utána jöttem rá, hogy magában beszél. Ráadásul felvágta az ereit régen, mivel a csuklóján ott volt a heg. Plusz pont olyan dolgokról beszélt, amikhez van közöm. Pl. település, iskola, szakma. Az egész buszon síri csend volt és féltek az emberek. A végén meg gyorsan menekültek a buszról.

Szerintem egyszer majd egy hangokat halló leszúr engem, ki tudja miket beszélnek neki ott bent.

Ja, és ez tényleg igaz. Bárcsak ne lenne az, de kajak ennyire vonzom őket. Csúnya szóval, vonzom a bolondokat, nem is kicsit. Vagy, ha nem vonzom, akkor rám vannak küldve és ez nem vicc.

Tiszta horror sztori, már elegem van belőlük!

Legszívesebben nyitnék nekik külön egy klinikát, meg kéne őket vizsgálni. Már rosszul vagyok az idiótáktól és érdekel, hogy miket vagy kiket hallanak és hogy hogyan működik az agyuk. Érdekes kutatási témának gondolom, hátha van rá gyógymód.



2021. júl. 3. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Nem vonzom őket.
Én is vonzom őket.
9 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Orvosiszak?
2021. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem te hallassz hangokat az írásod ezt tükrözi összehordasz itt minden szarságot.
2021. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
2es minek támadod feleslegesen a kérdezőt?
2021. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen egyes, érdekel az orvosi szak. Pont, ezért a neurológia. :)

Kettes azt hiszel, amit akarsz.

2021. júl. 3. 22:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Macskája van??
2021. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert akkor hozzá 4es:)
2021. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Lehet a hiba a te készülékedben van :D
2021. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

persze engem bezártak-_-


ez leginkább azzal fordul elő, aki nem is akarja, hogy foglalkozzanak ezzel. Mivel én ismerek ilyet, de ki tudja.

Beszéldd rá vagy valami, hogy menjen szakemberhez.

2021. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesfajta elmebetegekkel egykoron az OPNI foglalkozott magas szinten: nem csak betegmegőrzés volt a falai között, hanem valódi rehabilitációt is tudtak folytatni.

Aztán 2007-ben jött egy nagy váltás, de ez már egy másik történet.

2021. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Alvó ember a legveszélyesebb.
2021. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!