Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a rosseb vihet rá valakit...

Mi a rosseb vihet rá valakit arra hogy ilyenné váljon?

Figyelt kérdés

[link]


Erre már nem találok szavakat...



2021. júl. 4. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán rossz gyerekkor, nem foglalkoztak vele, így inkább lázad.
2021. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a stílusa, nem túl megszokott, de ha így érzi jól magát nekem aztán mindegy, hogy hogy néz ki. Vannak fontosabb dolgok a kinézetnél
2021. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lelkibeteg, figyelemhiányos sztem..
2021. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ismertem ilyesmi stílusú csajt, nekik meg van a maguk világa, kijönnek mással is, de nem fognak odamenni senkihez sem barátkozni.

Egy normális átlagos életvitelt élőnek ez már sok, azért is akadnak ki, de ha leülnének velük beszélgetni, rájönnének hogy csaj egy jelmez az egész, ugyanolyan emberek, legalábbis kimondatlanul de legbelül úgy voltam vele, de szép csaj volna ha nem ilyen lenne az ízlése.

2021. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy aztán meg az ilyenek picsognak, hogy a külsejük miatt mindenki beléjük rúg.
2021. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek nagyon nem tudják magukat elfogadni,persze ezt soha nem fogják bevallani(talán még maguknak sem)egyéniségnek mondják magukat,de a lelkük mélyén ez a probléma áll fent.
2021. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!