Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit árul el a pontosság vagy...

Mit árul el a pontosság vagy a pontatlanság egy emberről ? Egy idegen emberről lehet véleményt mondani az alapján ,hogy betartja-e a megbeszélt időpontot vagy késik ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Leginkább semmit. Főleg nem egyszeri késésből idegen embernél.
2021. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire pontos/pontatlan.
2021. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri késésből semmire nem lehet következtetni. De mondjuk a körülményekből már talán. Elnézést kér, megmagyarázza? Normális, hihető magyarázatot ad? Fél percet késik vagy fél órát?
2021. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ez mutatja az alapvető jellemet, ebből azonnal leszűröm hogy megbízható vagy link emberrel állok-e szemben.
2021. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is ez egy kiváló jellemrajz. Sőt, én már túlzásba is viszem. Nálam már az is fekete pont, ha valaki 1-2 perccel korábban érkezik, és nem 10-15 perccel.
2021. júl. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
A főnököm notorikus elkéső. Azt szűrtük le kollégákkal, hogy nem fontos neki a munka, mert pl. ebéd vagy fusi ügyben sose késik el...
2021. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Nekem van haverom, aki örökké késik, ha megbeszélünk egy időpontot általában még utána indul egyáltalán el. Egyszerűen képtelen időben indulni annyit tököl, pakol, még eszik előtte, stb.


Ettől függetlenül egy nagyon megbízható értelmes és segítőkész ember, nagyon jó szakember, nagyon jó barát. Aki egyáltalán nem link személy.


Míg ismerek olyanokat akik olyanok akiknél az idő az legyen idő és már pár perc késésnél is eldurran az agyuk. Játsszák a fontos embert, akiket nem lehet megváratni. Na az ilyen ismerőseim amúgy mind idegesítő, link alakok akiket igyekszem kerülni.

2021. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk eleve ahhoz ész kell hogy az ember úgy lője be az indulás időpontját hogy időben odaérjen ahová kell. Ha még pakolászik az ember, meg eszik, akkor értelemszerűen azt is bele kell kalkulálnia.

Nem sok mindent mernék rábízni egy pontatlan emberre.

2021. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Mivel utálok késni, nem is szoktam soha, mástól is elvárom. Pár perc még nem gond, de negyed óra, fél óra már felhúz. Akkor abban az emberben már nem bízom, mert másban is ilyen link lehet. Pl. Mikor uncsitesómmal közjegyzőhöz volt időpontunk, ő 1 órát késett és még csak nem is izgatta, hogy ez azért nagy pofátlanság. Azóta tudom, hogy semmiben nem lehet rá számítani.
2021. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Általában a pontosság megbízhatóságot jelent,a pontatlanság az ellenkezőjét.
2021. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!