Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt az Avramos kérdések...

Mi történt az Avramos kérdésekkel?

Figyelt kérdés
Mióta lett ilyen sok és miért? Én még múlt év nyár végén kiléptem és már akkor is volt pár kérdés róla, ahol rájöttek a hazugságaira, de nem ennyi. Egy kérdésbe olvastam bele, ott is nagyon ronda stílusa volt sokaknak. Mivel dühítette fel Avram ennyire az embereket? Vagy csak mások fújják fel ennyire?

2021. júl. 12. 20:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
35%

Foggggalmam nincs kiről hadoválsz...


Megkérdezhetem, hogy neked van valami hobbid?

2021. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
56%
vagy csak te fújod fel, azt se tudom ki ez 😳
2021. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Úgy veszem észre kb az energia italos sztori óta van ennyi utálója. Előtte csak normális kérdéseket láttam róla. A könyve szintén elég nagy port kavart itt amikor kiadta. Most pedig a műtéte volt a téma de úgy látom megint kezd eltűnni mert nincs semmi új. Gondolom majd ha valami újabb botrányos dolgot csinál megint előkerül itt :D
2021. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
94%

Az embereknek mindig csámcsogni kell valamin..Ha nem lenne Avram,találnának másvalakit..Bocsi hogy ezt írom de a polgàrpukkasztós tartalmakra ugranak az emberek nem mindenki de azok akik ócsárolnak igen.

És nem védeni akarom Avramot én semleges maradok,csak átlagban az ilyen emberek akik mások orra alá dörgölik a “nekem van neked sose lesz” dolgokat persze hogy páran kiakadnak…

2021. júl. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Na ő az, aki elbaltázta a dolgokat!!! Jól indult és saját magát járatta le... Lopni a boltból??? Közben dicskedeni, hogy a férjed keresete... Hazudozni jobbra balra... Ő ketózik, nézzél rá. Káosz van az ő fejében rendesen... Kiadott egy könyvet az önbizalomról és az árából a világ legveszélyesebb plasztikai műtétje volt neki a legfontosabb... Könyörgöm egy kisbaba mellől, aki járni sem tud még ezt a kockázatot csinálni, nem épp elmére vall.. lehet sorolni órákig, főleg annak aki minden lépését követi. De nekem éppen elég volt ez, hogy milyen jelleme van, vagyis nincs...
2021. júl. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez a proli, sötét, gagyi etc ... 🥱
2021. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Volt idő, amikor még tudott tartalmat gyártani. Jöttek a videók, amikbe látszott, hogy munka van és élvezhető volt és rendszeres. Aztán egyre inkább csak hígult az egész, egyre ritkábban és egyre igenytelenebb módon. Most őszintén, ki akar gyerek visítást hallgatni. Éppen elég annak, akinek van otthon.


De nekem nem is ez volt a fő problémám, hanem hogy mindenért neki áll feljebb. Önkritika nuku. Hányszor ígérte, hogy ő berobban, hogy ő jönni fog ahhoz a táborhoz aki követte? Pár hónapja sztoriban kinn volt, hogy hamarosan új podcast lesz. Azóta sincs, ennek 3 hónapja. Engem itt veszített el, amikor pénzért akart liveozni a követőivel. Erre csinált és profilt, amit azóta átnevezett. Kb. 20 ember fizette be, mert ennyi követőt fogadott el. Gondolom maga is rájött, hogy n M fog menni és nagyon gáz.


Addig robbant, amíg a könyvből intenzíven beszedte a pénzt. Rövid idő alatt a műtét árát. De hol a könyv? Nekem ne mondja senki, hogy leveszi az ebook verziót csak úgy, hát eladásra írta. Azóta is kuss van róla.


Összességében én úgy látom, hogy magamutogatásból és pénzhajtásból nyeri a motivációját. A követőiben csak a pénzt látja és azt se tudja, hogy mit találjon ki, hogy kicsalja a pénzüket. Csalódtam benne, pedig a lopásos dologról lemaradtam. Kiábrándító, hogy valójában mennyire számító, manipulativ és hazug. Összességében ennyi. De ha valaki, ezek után szereti, hát felőlem nyugodtan.

2021. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Sose értettem, hogy erre a lekezelő, nagyképű, öntelt stílusra ki vevő.. 🤦
2021. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Már én sem, szóval nyugi.


Írtam, hogy kikövettem.

2021. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon nem nagy valaki, csak azt próbálja az insta életében előadni. Pont nem vagyok kivancsi rá, hogy neki mi, hogy merre. Lopkodjon csak tovabb, ahogy eddig. Nekem ha raneze, most pl megtettem az tűnik fel, hogy a gyereke egy éves rég elmúlt és olyan mint egy 5-6 hónapos baba. Se egy szó, se járni nem tud... Érdekes
2021. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!