Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvább olyan...

Mi volt a legdurvább olyan eset amikor túl naivan álltál egy szituációhoz és utólag jöttél rá hogy nagyon át lettél verve, vagy le lettél húzva anyagilag?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#7: Azok nemtől függetlenül igyekeznek mindenkit lehúzni. Tisztelet a kivételnek.
2021. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Részemről ez még elég friss, szóval jelen pillanatban haragszom rá, és magamra is. Nem az érzései miatt, hanem, mert nekiállt játszmázni és megpróbált belerántani a szerelmi életébe. Bónusz, hogy már hónapok óta nem beszéltünk előtte.

Magamra azért haragszom, mert úgy érzem mégis csak az lett volna a legjobb megoldás, ha ez az.. egész (?) megszakad.

Annyira azért nem bánt már, mint a dolgok hevében, de a csalódottság azért ott van még.

2021. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindent kellett a kocsimon javítani, ezért egy ismerősöm felajánlotta, hogy az ő kedvezményével megvehetjük a bárdi autóban az alkatrészeket, így valamivel olcsóbban jövök majd ki. Mint kiderült, az autószerelők pont ezért utálják, ha alkatrésszel mész hozzájuk, mert így nem tudják kihasználni és zsebretenni a 10%-os kedvezményüket. Kb 80-at fizettem az alkatrészekért, 100 körül a szerelőnek.

Rá pár napra derült ki a forgalmin, hogy a szerelő szinte semmit nem cserélt ki (az új alkatrészeimet elrakta, a régieket ugyanúgy benthagyta). Nagyon felcseszett, elhozni onnan már nem tudtam, szóval további 60 körül megcsinálták a kötelezőt, a féktárcsa szinte életveszélyes volt már.

'Tanulópénznek' jó volt, soha többet nem megyek autószerelőhöz hozzáértő nélkül vagy minimum ottmaradok és nézem ahogy cseréli az alkatrészeket.

Barát/család is húzott már le anyagilag (6 számjegyűekkel minimum), de ez az autószerelős sztori esett a legszarabbul, mert kb az életemmel játszott csak azért, mert én vettem meg az alkatrészeket és ezen 10 ezret bukott...

2021. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Valamiképpen nem lehet feljelenteni ezt az embert? Elmennék egy ügyvédhez.
2021. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Számla nélkül? Ebből is tanultam :D
2021. júl. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

12es, egyébként a nők hóbortja ez, hogy barátkozzanak férfiakkal.

Férfiként mondom, hogy ha nem jön be egy nő, akkor nem is kezdeményezem vele a komolyabb beszélgetéseket, közös programokat stb. Ha elkezdek közel engedni magamhoz valakit, akkor a lelkiek mellett komoly indok az is, hogy igen, tetszik a külseje is. Nem vagyok annyira gerinctelen, hogy valaki nem jön be, de azért tökre mély kapcsolatot kezdek kialakítani vele, miközben tudom, hogy lehet, hogy belém fog szeretni.

És aztán az ilyen nők így teljesen le vannak döbbenve, hogy de hát hogyhogy belémszeretett stb. Ez természetes. Bocsi, de ha tökre kijössz valakivel lelkileg, akkor az még a testi igényeknél is vonzóbb tud lenni.

2021. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmel szoktunk olyat játszani hogy "ki veri át előbb a másikat?"

Azt hittem fel vagyok készülve,videochateltünk majd előjött azzal hog, neki is lett snapchate,mondta hogy mi a név..

Én megkerestem és

Mondtam neki ez valami kinai ,gyanus volt...beutottem mashogy ugy bejott de mondta az 1. Az.

Kérdeztem "rád" irjak?

És mondta nekimindegy

Ráirtam es gyorsan bocsanatot kertem hogy rossz nev. Xd

Ma jót rohogunk ezen

2021. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!