Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés átlagos körülmény...

Milyen érzés átlagos körülmények között élni, hogy bírjátok lelkileg?

Figyelt kérdés

Sose tudtam megérteni, hogy lehet kibírni lelkileg, hogy valaki panelban, vagy valami lepukkant falusi kockában éljen. Egyik barátomnál voltam tegnap, és hát nem is értem. Ezer éves, ráadásul ízléstelen bútorok, a házuk vagy 15 éve nem látott festéket, a konektor jött együtt a töltővel...

Komolyan hogy lehet ilyen körülmények között boldognak lenni, ti nem undorodtok, amikor meglátjátok milyen lepukkant környezetben éltek?



2021. aug. 3. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Fúh basszus, most látom csak milyen xar is lehet gazdagnak lenni. Még szerencse, hogy csak egy részük olyan, mint te, kérdező. Az ego fellegvára van a fejetekben.

Hogy lehet így élni? Jesszus, miért, szerinted a hajléktalanoknak milyen? Olyan nehéz és egyben szörnyű elhinni, hogy vannak ilyen EQ nulla emberek. Tudod, a gazdagok egy része normális, de az olyan aljadékok miatt mint te van lenézve a többségük.

Én egy kicsi falusi kockaházból jövök, málló vakolattal, kijövő konnektorokkal, hátul a ház mögött omladozó fészerekkel. És mégis boldog gyermekkort éltem benne. Hogy ez hogy lehetséges? Talán a te fejedben van a hiba, nem gondolod? Sőt, mondok valamit. Jelenleg a férjemmel kb. másfél millió a havi bevételünk. Sokkal jobban élünk, mint éltünk mindketten gyermekkorunkban. Mégis simán, boldogan hajtom álomra a fejem a szüleim kicsiny házában is, a mai napig, és ugyanezt tanítom a gyermekeimnek is. Az olyan patkányoktól mint te, viszont rosszul vagyok.

2021. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Lamentálni csak szabad, nem?:)
2021. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Leginkább jó kedvvel lehet kibírni. :) Az önállóságért, szabadságért költöztem egy lepukkant, (de mégis drága) albérletbe. Amit ott nyertem: barátok, jó munkahely, programok a nagyvárosban, rengeteg élmény, egy jó lakótárs, akivel legjobb barátok lettünk. Fiatalabb voltam, energikusabb és egészségesebb. Visszamennék abba a széteső lyukba, ha azt a kort is visszakapnám vele.
2021. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem izgat.

Van ismerős, aki gazdag, ismerem az életét, ugyanolyan ember ő is, mint bárki más. Nincs nagy különbség az emberek életében, hiába is gondolja sok ember ezt.

2021. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Abba belegondoltál már,hogy valakikhez képest te is csóró vagy barátom?! Mindig van nagyobb,jobb,újabb,gazdagabb,szebb.....
2023. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!