Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged motivál vagy idegesít,...

Téged motivál vagy idegesít, ha azt látod, hogy a közvetlen környezetedben egy ember nagyon sok mindenben elkezd rád hasonlítani tudatosan?

Figyelt kérdés

Öltözködés, életcélok, nyaralás, stb, még a lakásom berendezését is lekoppintotta amióta járt nálam.

Addig is feltűnt amikor még nem voltunk ilyen közeli kapcsolatban de amióta jóban vagyunk szinte mindenben elkezdett rám hasonlítani az illető. Nők vagyunk egyébként 😃

Zavarna vagy nem vennél róla tudomást? Veletek volt már ilyen?



2021. aug. 14. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Volt. Zavart nagyon. :D
2021. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Én kezdenék félni.
2021. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Vannak az ilyen önálló gondolat és személyiség nélküli emberek. Elég irritáló.
2021. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Max arra motiválna, hogy többé ne találkozzam vele
2021. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

#3

Az emberek többsége ilyen, ha úgy vesszük.

2021. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Alapjáraton nem rugózok ilyeneken és hidegen hagy, de van az a szint amikor már engem is irritál. Főleg ha olyan akivel kicsit mondjuk szorosabb a kapcsolat. Direkt nem mondtam barátot, mert ezekben már nem hiszek.
2021. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Bármilyen kellemetlen, régebben én ezt egyfajta dicséretként könyveltem el, mondván akkor valamit jól csinálhatok. Mostanában viszont már inkább ijesztő, és picit idegesítő számomra. (Nem mintha annyira sokszor előfordult volna)
2021. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Idegesit. Regen az osztalytarsam (kb 13-14-15 eves korunkban) folyton koppintotta a szovegeinket, a ruhaimat, hogy hordom a hajam stb. Nagyon idegesitett, tobb mindenki szolt neki hogy lopott stilus nem all jol. Azóta a stílusát megtalalta, de meg mindig ha beszelunk (nagyritkán, mert tavaly vegeztunk) akkor felveszi a stilusomat. Ha massal beszel, annak veszi fel a stilusat. Mindenkinek azt mondja amit a masik hallani akar. Sztem ez abbol eredhet h megfelelési kényszere van, es azt akarja h mindenki szeresse
2021. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki. :D

Viszont sajnos közutálatnak "örvendek", így ilyen sem lesz soha.

2021. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, de sajnos ezek ellen nem lehet mit tenni. Nem fogok azért megváltozni, mert valaki elkezdett koppintani. És egyébként is, ha már olyan durván utánoz, hogy a céljai is ugyanazok, akkor nagyon sok esély van arra, hogy képtelen lesz megvalósítani őket, és az is tényleg igaz, hogy lopott stílus nem áll jól. Szóval előbb-utóbb kénytelen lesz abbahagyni a koppintást.
2021. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!