Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted miért van, hogy az...

Szerinted miért van, hogy az egyetemi sportlétesítményekbe sok középkorú férfi jár?

Figyelt kérdés
egyetem, sport, férfi, egyetemista

2021. aug. 19. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a fiatalok szeretnek sportolni. Ezek a pályák bérelhetőek, bárki odamehet, aki hajlandó kifizetni a bérleti díjat.
2021. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Van aki a fiúk miatt és van aki a lányok miatt.
2021. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert sajnos általában még mindig inkább a férfiak edzenek teremben és mert olcsóbb a belépő, mint máshol.


Pl ott a BME SK. Viszonylag sokat jártam oda, feleannyi a belépő, mint például a Gildába. A hülyének is megéri, főleg ha a közelben lakik. Jártam több terembe is, általában a férfiak voltak többségben, a nők inkább a kardiót szeretik, szabadtéren, otthon vagy csoportos edzés formájában. Nagyon kevés nőtársam edz súlyokkal a mai napig.


És tudom, mire gondolsz, de őszintén megmondom, szép alakkal és helyes arccal is évente egy ember, ha megbámulja vagy megszólítja a másikat a teremben. Ez nem az a hely, ahol jellemző lenne a másikat ilyesmivel zargatni, miközben dolgozik.

2021. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindenki végzi el 5 év alatt az egyetemet.
2021. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő is az egyetem tanulója.

Valamint azért is fordulhat elő, mert olcsóbb ott a bérlet/alkalom, mint az edzőtermekben (általában) és inkább oda járnak. Vagy épp megközelíthetőbb a hely, jobb a hangulat, már ismeri és visszajár, kialakult ott egy társaság, vagy épp ismerkedés miatt.

2021. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!