Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki sokadszorra is...

Ha valaki sokadszorra is letagadja hogy befingott, az mennyire gerinctelen?

Figyelt kérdés
Szerintem iszonyat gáz dolog, de őszintén meg se lepődök, azok után hogy flörtölt a pasimmal és azt is letagadta, nem várok tőle többet. Egy barátnőm barátnőjéről van szó aki rendszeresen sunyiba odaereget, de letagadja pedig tuti ő az, mert mar többször is láttam hogy mielőtt pukizott volna szenvedő arcot vágott.

2021. aug. 29. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.
2021. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kicsit illetlenség
2021. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak szégyelli a pukkantó fenekét
2021. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Talán valami diétán van, attól lehet gáz a csaj. Amúgy az ilyennel nem villog az ember, legalábbis jobb társaságban. A nők aztán meg pláne nem. A csajom is múltkor a kutyára fogta, pedig olyan vörös volt a feje mint a főtt rák.

Mondtam neki, engem nem érdkel, és nem kell szégyellnie, de csak tagadott, vörösebb lett, és minden értetlen hülyének elmondott. Azóta én is a kutyára fogom. Szegény eb már nem győz lapítani...

2021. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Kit érdekel amúgy? Én néha még a gatyám is letolom közben, hogy jobban recsegjen és hallja mindenki. Illetve ha egy kis szardarab kipottyan, nem a gatyámban landol.
2021. aug. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem éppen százas a csaj 🙂
2021. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Volt olyan, amikor úgy ültem le a székre, hogy a hirtelen vákuumtól fingásnak hallatszott. De ugyanez megtörténhet papuccsal, cipővel, főleg ha vizes a láb. 😀 Ilyenkor nagyon kellemetlen magyarázkodni, hogy az bizony nem fingás volt. Ugyanakkor ha tényleg fingik az ember, fel tudja hozni ezt a mentségére.
2021. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mivel szaga is volt, ezért biztos nem székkkel vagy cipővel generálta a hangot...
2021. szept. 1. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Rálépett egy békára és az kuruttyolt. 🤭
2021. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit illetlenség, de én ilyennel nem foglalkoznék, nem is jutna eszembe, hogy valaki ilyen miatt gerinctelen legyen a szememben, mert épp pukizott. Emberek vagyunk, hülyén hangzik, de valahol annak is ki kell jönnie. Ráadásul az is lehet, hogy valami gyomorproblémája van ennek az illetőnek, amiről lehet, hogy épp nem tehet, ezért pukizik többször, gondolom nem szándékosan teszi. De most őszintén kérdező, ha pukiznál, büszkén mondanád mások előtt, hogy igen, ez én voltam? Én tuti letagadnám és biztos vagyok benne, hogy az emberek 99%-a le is tagadja velem együtt és szerintem ezzel nincs semmi baj.
2021. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!