Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem elkeserítő...

Csak szerintem elkeserítő hogy egy olyan FB oldalt mint a Hihetetlen Magazin 100.000-en követnek?

Figyelt kérdés

Igazából csak most dobta fel az FB (Facebook) egy olyan videójukat amiben egy 7 fős rendőrfalat áttőr a fene se tudja hány száz fős tűntető sereg és hú, de nagy hősök hogy áttörték a hatalom falát.


Amúgy csupa konteós baromságokkal foglalkozó újságuk van és az egyik alapján már tegnap átvette a háttérhatalom az irányítást bár ha visszább mennék tuti találnék még vagy 100 ilyen cikket.


Miért annyira hülyék az emberek hogy egy ilyenre van igény?...


2021. szept. 24. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak az egyéni szociális véleményed. Miért nem tartod meg magadnak?
2021. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1


Ohh bocsánat. Nem tudtam hogy nem szabad véleményt mondani az interneten :D


De ennyi erővel ők is csak egy véleményt mondanak. Miért nem tartják meg maguknak?


Jaaah. Hogy olyankor meg az az alapelv hogyha nem tetszik akkor lapozz tovább

2021. szept. 24. 13:25
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Drágaság, a Hihetetlen magazin egy létező, nyomtatott folyóirat. Annak találtad meg a Fb oldalát! Előbb tájékozódj, mielőtt leírsz valamit.

És azért, mert valamiről van egy véleményed, amit az egód talált ki, nehogy azt hidd, hogy neked van igazad.

2021. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3


Na nem mondod:D

Szerinted az újság címlapok képeiből nem találtam ki hogy van egy ilyen agysorvasztó folyóirat?

2021. szept. 24. 14:25
 5/14 Girlll3 ***** válasza:
42%
Agysorvasztó vagy sem. Én szerettem olvasni anno. Agysorvasztó a ValóVilág is, meg a Big Brother is az volt. Mégis volt rá igény, nézték sokan. Meg a szappanoperák is azok. Újságok közül az Ezotéria magazinon is kiakadhatnál, de nem teszed. Pedig azt is sokan olvassák a világon. Nem megalapozott sztorikkal tele. És akkor most mi van? Mindenki nem lehet intellektuális. Ezek mellett még nézhet vagy olvashat valaki számodra értelmes dolgot is.
2021. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5


Azokon is ki vagyok akadva nyugi :D

2021. szept. 24. 15:08
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Te mindenen ki vagy akadva kérdező, aki nem olyan gondolkodású, mint te, nem azt olvassa, mint te és nem azt tartja érdekesnek, mint te.


Azt ugye tudtad, hogy pl. a stressz, a lelki dolgok rengeteg betegség okozója? Bizonyított tény, ha nekem nem hiszel, nézz utána és ez nem ezo, kamu b..romság.

2021. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De, elkeserítő. Hacsak nem azért olvassák, mert szórakoztatja őket, hogy mások " miket ki nem találnak". Mert akkor inkább olyasmi ez, mint sci-fi vagy fantasy történetek olvasgatása. Szórakozás.
2021. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7


Woow. És ezt 1 kérdésből szűrted le? Kérlek mesélj még 😚

2021. szept. 24. 15:42
 10/14 A kérdező kommentje:

#7


A stressz most hogy jön ide? Persze hogy tudom. A pszichológia érdekel és semmi köze nincs az ezotériához:D

2021. szept. 24. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!