Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a két tett hogy viszonyul...

Ez a két tett hogy viszonyul egymáshoz a te erkölcsöd szerint?

Figyelt kérdés

Melyik a súlyosabb, egyaltalán lehet e őket egy lapon említeni, vagy nem is lehet összehasonlítani? Bármi is a válaszod, miért?


Az egyik az abortusz, a másik pedig egy állat megölése (nem önvédelmi, táplálkozási célból stb., hanem kíváncsiságból, dísznek stb).



2021. okt. 12. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Az abortuszt elfogadom, az álatt megölését nem
Az abortuszt nem fogadom el, az állat megölését igen
Egyiket se fogadom el
Mindkettőt elfogadom
71 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

" Az abortuszt elfogadom, az álatt megölését nem

"

2021. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%
Ez azért durva. A legtöbben egy állatot jobban sajnálnak, mint egy magzatot. 🤮
2021. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%

#2:

Elég elszomorító, hogy az állatbarátok meddig képesek süllyedni...

2021. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze az állatbarátsághoz - a kiscica nem a testemben nő.
2021. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Életeket kedvtelésből normális ember nem olt ki. Kész, pont.


De élőlényeket sem kínoz normális ember. Márpedig egy nő kényszerterhessége nagyon is az. Egy dolgot érdemes megjegyezni: egy nő két dologért képes mindenre: hogy legyen gyereke és hogy ne. Értelemszerűen, sokan úgy vannak vele, hogy ha nem tudják elvetetni a gyereküket, maguknak kaparják/vágják inkább ki. Ez szerintem közel áll az öngyilkossághoz.


Egy szaros ócska sejthalmazt egy kifejlett, érző nő életéért cserébe nem részesítek előnyben.


De azt támogatnám, hogy nagyobb hangsúlyt fektessenek a megelőzésre. Például elterjedtebb legyen a férfi fogamzásgátlás, ingyenes legyen mindkét nemnek a védekezés és különösebb indok nélkül bárki, aki elmúlt 18, tudja magát sterilizáltatni. Úgy gondolom, amíg ezek nem biztosítottak, bármit tiltani undorító féreg dolog és embertelen.

2021. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
szaros ócska sejthalmaz? wow
2021. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem kellene olyan gyereknek élnie, akiért nem vállalnak maximálisan felelősséget. Ez azokra is vonatkozik, akik pokollá teszik sokunk életét a beleszarom szüleiknek hála, függetlenül attól, hogy ki lettek hordva és abban a családban maradtak, amibe születtek is. Társadalmilag semmi hasznuk nincs, csak elősegítik annak korcsosulását.


Értelemszerűen a szemem sem rebben az abortusztól. Én is örültem volna, ha inkább megölnek, minthogy kelletlenkedve neveljenek másik hármat mellémbaszva. Szerencsére nem így történt.


Az állatról gondoskodni pedig nem az ember dolga. Nem befolyásolja a társadalmat. Megszületik, elvan a szüleivel aztán magában. Ha a vadonban történik ez, némelyik boldogabb is, mint egy kis panelban.

2021. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

6

Annak, aki nem akar gyereket, nagyjából ennyit ér az a szar.

2021. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekmentes vagyok, nem lesz gyerekem. Ha előttem van egy kisbaba vagy egy kisállat, nyilván a babát mentem. De annak, ami bennem nő, mennie kell, nem érdekel, hogy ember, állat vagy a jóisten, nem vagyok gazdatest.
2021. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodj már el, te szerencsétlen! Hány kérdést írsz még ki? Ne más farkával, akarom mondani méhével, akard verni a csalánt, hanem a sajátoddal.
2021. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!