Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted Michael Jackson...

Szerinted Michael Jackson tényleg pedofil volt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 11:32
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
49 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
70%
Hát...nem hiszem. Vagyis remélem nem
2021. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, mert nem voltam ott, de az ismert tények alapján hajlok afelé hogy elhiggyem, hogy inkább igen, mint nem.
2021. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Lehet. Az biztos nem normális, hogy idegen kisgyerekekkel aludt egy ágyban. Meg ez a pán Péter szindróma se normális, gyerekkora is elég érdekes volt, úgyhogy hajlok arra, hogy inkább igen, mint nem. De ettől az egyik legnagyobb popsztár volt a maga korában.
2021. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Értem, hogy sokan nem akarják, én sem, mert akkor nem lehet keserű szájíz nélkül hallgatni a Beat It-et, de a valóságot nem lehet megmásítani, csak mert kényelmetlen.
2021. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Tudtommal átvizsgálta az FBI töviről hegyire és nem találtak semmit és az áldozatok vallomása is elég hamisnak tűnik.


Ugyanakkor nem ez lenne az első eset hogy bevédnek egy pedofilt csak mert híres vagy befolyásos.

2021. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

11:56-nál ott az igazság.


Sokat csak azért kaparnak tűzzel vassal az ártatlansága mellett, mert nem bírnák elviselni ha az bűnösségének a ténye összetörné a bálványukat.

2021. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

szintén egyet értek 4-essel. Ráadásul a Beat it a legjobb...


Mióta láttam azt a dokumentumfilmet, amiben a két srác beszélt, azóta kénytelen vagyok elhinni az utólagos vádat. Emberekkel dolgozom, mondhatni átlátok rajtuk, és látva-hallva a két nyilatkozót, vagy színigaz az egész, vagy Oscar-díjat érdemelnek az alakításukért a rendezővel együtt.

2021. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt az, a legtöbb sztárt nem hogy bevédik ilyenekkel, hanem pont, hogy be akarják feketíteni őket. Szerette a gyerekeket, mert gyerek lelkű volt, rossz volt a gyerekkora, ez tény. Annak a 2 állítólagos áldozatnak csak kellett a pénz, nem igaz, hogy eddig védték őt, pár évvel pedig a halála után, amikor már kezdett lecsengeni ez az egész, újra felhozzák. Nem különös? Dehogyisnem.
2021. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

"Szerette a gyerekeket, mert gyerek lelkű volt, rossz volt a gyerekkora"


Mindenki látta hogy hogy viselkedett mindig gyerekek körében nyilvánosan. Ez már önmagában is beteges volt, és nem kellett volna gyerekek közelébe engedni. Csak hát nem szólt rá ezért senki, amíg el nem kezdtek előkerülni a csontvázak a szekrényből, mert még is csak ő a "popkirály"...

2021. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na mielőtt bárki is itélkezne Michael Jackson felett annak nem ártana a másik oldalt is ismernie,de gondolom ez egyeseknek nehezére eseik.És inkább hajlanak a rágalmak és a hazugságok felé,de hogy jobban megismerjük a vádakat bizony ismerni kell magát a vádat és a vádlókat,és azokat akik ebben részt vettek


Érdemes végig nézni például ezt a dokumemtumfilmet ami az első 1993-as Chandler vádról szól.Rengeteg érdekesség van benne a vádlókról,de tudom,hogy nem fogjátok végig nézni mert jobb az egyoldalúság.


"Square One - A startmező

Új tanú Michael Jackson ügyében | 2019-es dokumentumfilm


A Square One - A startmező egy dokumentumfilm, ami a Michael Jackson elleni 1993-as vádakat vezsi górcső alá. Új bizonyítékokat és információkat mutat be olyan emberek interjúin keresztül, akik közel álltak az esethez. Ezek az interjúk eddig soha nem hallott nyilvános állásfoglalásokat tartalmaznak az ügy tanúitól, Michael Jackson unokaöccsétől és az 1993-mas ügyvéd jogi titkárától."


magyar felirattal

[link]

2021. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!