Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha 25 éves léttemre nem...

Gáz ha 25 éves léttemre nem érdekel az instagram?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 07:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem. Csak az idióták szemében leszel lábtörlő, akik azt hiszik, hogy az a normális miszerint CSAK akkor vagy valaki, ha blablabla...


Épp ezért, ne is aggaszd magad emiatt.

2021. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

A kerdesed a gaz. Az a gaz hogy nem vagy tisztaban azzal hogy mi a gàz. Az a gàz hogy eddeke masok velemenye arrol hogy ki mit szol ahhoz hogy teged 25 evesen nem erdekel az instagram.

Az a gàz hogy azt hiszed a korodnak van barmi relevanciàja.

2021. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy nem érdekel, hogy nézegetni se szoktam. Engem nem érdekel ki hogyan pózol.
2021. nov. 27. 07:52
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is a kérdés a gáz, látszik, hogy fejben még gyerek vagy
2021. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Első vagyok. Lehet leállni és nem belekötni a kérdezőbe. Inkább menjetek vissza pózolni meg tudomisén mi a menő...
2021. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az igaz nagyon gyerek vagyok még. Disney mesét nézek, hallgatok. És cica fület hordok. Ez se gáz?
2021. nov. 27. 07:56
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Megint első. Oda se neki, hogy rajzfilmet nézel. 31 éves vagyok, rajzfilmet és animét is nézek. Szintúgy Korombeliek, némileg idősebbek is. Anyám is szokott néha rajzfilmet nézni: Mézga család, Dr. Bubó, stb... De a macskafül az valami jelmez része?
2021. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

a Disney mesékben több a felnőtt utalás, mint a gyerekeknek szánt tartalom, de ugyanez igaz a többi nagy animációs mesét készítő cégre

a cica fül az gáz :D

szóval te nem a tini korban ragadtál meg, hanem az ovisban/általános sulisban kb? megesik, max párválasztásnál kell figyelembe venned, hogy olyat találj aki pótolja anyukádat

bár sokan pár mellett is anyuka pici fiai akik maguktól nem tudnak önálló döntést hozni és kell a megerősítés mindenben is

2021. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az insatgrammon nem muszáj celebeket nézni, azt fogja feldobni, amikre rákerestél, sűrűn megnézel.

Nekem például macskás videókkal, barkácsolással, lakberendezéssel, süti díszítéssel stb van tele és körülbelül olyan funkciót tölt be nálam, mint a pinterest

2021. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A cica fül egy gyerek hajráf és azt hordom.
2021. nov. 27. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!