Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irtózom bármiféle...

Miért irtózom bármiféle telefonhívástól?

Figyelt kérdés
Szó szerint irtózom mindenféle telefonhívástól, ha tehetem nem is veszem fel. Van 1-2 kivétel, a párommal vagy édesanyámmal szívesen és bármikor elbeszélgetek. Ez miért lehet?
2021. dec. 5. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem látod az illetőt és akkor előjön a bizonytalanság érzés.
2021. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szocfóbiád van?
2021. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én csak akkor veszem fel ha várom a hívást, bár fura mód néha felveszem és van hogy ismerem aki hív.
2021. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sok negatív visszajelzést kaptál idegenektől.
2021. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondolom ritkán csinálod azért...velem is volt ilyen időszak, aztán valahogy megszoktam már.
2021. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én sem szerettem, mert mindig úgy éreztem, hogy soha nem tudhatom, mivel terhelem az illetőt, hiszen nem látom az arckifejezését. Sok ügyintéző bunkó, és én mindig magamra vettem, hogy tuti miattam azok, hogy biztosan valami ostobaságot kérdezek, vagy túl sok vagyok, vagy idegesítő. Később viszont rájöttem, hogy mindenkivel ugyanúgy beszélnek, és mindenki ugyanúgy idegesítő, ezért azóta nem csinálok ebből problémát.

Ha valamit gyorsan el kell intéznem, akkor rögtön a telefon után nyúlok, mert nincs mindig időm várni az e-mailekre.

2021. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Introvertált vagy. Kínszenvedés minden telefon, főleg ha hosszabb.
2021. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

7es valid, introvertalt vagy, szorongast okoznak ezek a szituaciok, ezert mindenkeppen elutasitoan reagal rajuk az agyad. ugy lehet legjobban leirni, hogy mikor egy hirtelen panikolos helyzettel talalkozol, egybol megnyomja a stop gombot

anyukad es a parod a komfort embereid valoszinuleg, veluk nem erzed ijesztonek a helyzetet.

ha lesz meg tobb ember akivel el tudod engedni magad, es nem szorongsz a tarsasagukban akkor veluk is menni fog:-) sajnos valamilyen hivasokat muszaj felvenned, vagy inditanod, de ezekre ugy gondolj hogy elmulnak, es legyel buszke magadra nyugodtan ha sikerulnek!

2021. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is utálok telefonálni. Valószínűleg azért, amiért üzenetet írni is, nem kapok szinte semmi visszajelzést, nem látom a másik "testbeszédét"
2021. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, én is ilyen vagyok. Mert nem személyes, nem látod a másik mimikáját, arcát, ttehát személytelen a dolog.
2021. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!