Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak anyámmal ha...

Mit csináljak anyámmal ha ilyen kirohanásai vannak?

Figyelt kérdés

Rövid leszek ugyanis aktuális az eset... anyám összeveszett a bátyámmal (18) és apámmal és ahelyett hogy megbeszélték volna üvöltöztek anyám pakolni kezdett és közölte elmegy. Mert csak a tv előtt feküdtek tesom es apa nem segítettek neki, aztán este 9kor összeveszett tesom is apaval és anya ekkor pattant fel hogy vége elmegy innét nem tudja hova... én ezalatt vizsgákra tanultam 1000el, tesóm felfutott hozzám berontott h jöjjek baj van én meg idegesen lementem és láttam anyám már a kabátot veszi, gyors kikaptam kezéből a kocsi kulcsot és vissza mentem. Idegesen ha most kocsiba ült volna lehet kárt tehetett is volna magában ki tudja sokszor labilis... és egyik közeli rokonunk is nemrég így lett öngyilkos és félek hogy most ilyen kirohanásai amiatt is vannak. De én most erre nem tudok koncentrálni, nem hiszem el hogy nem gondolkodik tisztán, ne lehetne megbeszélni a félreértéseket... igen a férfiak is segíthetnének neki itthon és ebben igaza van de nem az a magoldás amit csinál szerintem...

Valakinek viselkedik még igy az anyja? Ezt hogy lehetne megoldnai?



2021. dec. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem eszik olyan forrón a kását, egy veszekedéstől nem lesz öngyilkos. A rokonod, aki öngyilkos lett, az előtte évekig depressziós volt. Elmegy, rájön, hogy nincs hol éjszakáznia, hazajön. Majd megnyugszik. Nem neked kell a mások problémáját megoldanod. Felnőtt emberek nem üvöltöznek piszlicsáré hülyeségek miatt. Ha anyád ideges, ne avatkozz bele. Problémamegoldás helyett játssza a mártírt.
2021. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt furcsálom hogy anyud hogy nem ütött le mikor csak ugy kikaptad a kezèből a kulcsot? 😀 Mit reagált rá?
2021. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk öleld meg és beszélj vele.
2021. dec. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OK, anyád túltolta a bringát, de valószínűleg nem ez volt se az első, se

a második, se a harmadik, stb..olyan este, amikor a férje és a fia döglöttek a tévé előtt és semmit nem segítettek. Ezek a kirohanások nem így szoktak kezdődni; hosszú előzményeik vannak.

2021. dec. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!