Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van történeted emberi gonoszsá...

Van történeted emberi gonoszsággal, irigységgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mióta kikerültem a középiskolából, gyakorlatilag csak ilyenek vannak.:)
2022. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oh, rengeteg, de inkább az emberi gonoszságról. Ki is raktam őket az életemből, mert utólag kaptam hosszú üzeneteket, meg hallottam vissza másoktól, hogy "bárcsak veled barátkoztam volna anno", vagy "bárcsak ne lettem volna vele ilyen". Ezekkel utólag már nem tudok mit kezdeni és nem is akarok.
2022. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Olyan helyen dolgozom, ahol embereknek segítünk, azonban egy-két munkatárs totál-tök nem idevaló, de a főnökök f*snak rá.

Egy negatív élő pl., ami szégyen is.

2022. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Édesapám nője áthívott ebédre, amikor apám dolgozott. 8 órán keresztül szinte folyamatosan hánytam.
2022. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rövid a történet:

Volt kollégám, akit azért rúgtak ki, mert nem ő kapott pénzjutalmat és hőbörgött. A hátteréből ennek azért illik tudni annyit, hogy aki kapott, az sem tette fel a kezét, hogy neki adják, hanem neki adták, mert úgy ítélték meg a főnökök, hogy ő érdemli meg és ez az ember épp csak azt a minimumot teljesítette munkaerőként, ami arra elég, hogy lehetőleg ne rúgják ki. Több évtizedes szakmai múlttal, profizmussal csak ennyire volt képes, de irigykedésre, mások piszkálására mindig jutott energiája.

2022. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lenne pár, de elsőnek ez ugrott be, még gimiből:

egy legjobb barátnőnek hitt lány kezdett rólam mindenféle alaptalan hülyeséget terjeszteni, mindezt azért, hogy eltűntesse az embereket mellőlem. Mind a ketten csendesebbek és zárkózottabbak voltunk, csak neki rajtam kívül nem voltak barátai, míg nekem azért akadtak páran. Néha erre amúgy tett is megjegyzéseket.

Több kis történetet mondott rólam, de szerencsémre nem igazán hitték el mások, és nem terjesztették nagyon. Örülök neki, hogy nem csinált nagyobb kárt, csak maga a tudat, hogy ilyenre képes valaki.. és főleg emiatt.

2022. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!