Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki életében nem dolgozott...

Aki életében nem dolgozott hivatalos munkahelyen, de mégis gazdag, az hogyan lett gazdag?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Apád Anyád idejöjjön.
2022. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

A személyes ismeretségemből pár példa:

-MLM üzlettel

-szabadúszó vállalkozóként

-örökölt és jól fektette be

-kriptovaluta bányászatból

Stb, szóval van élet a munkahyeleken kívül is.

2022. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

PL. vállalkozó volt.

Vagy jól nősült/ment férjhez.

Vagy örökölt.

Vagy szülei tömték ki pénzzel.

Esetleg törvénytelen úton (leányfuttatás, színesfémlopás, kábítószer-kereskedelem, csempészet).

2022. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
támopgatás
2022. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Én pl szabadúszóként online projektekben veszek részt. Csak jó angoltudás kell hozzá, semmi más.
2022. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

4-szer voltam nyaralni, szegeden a csillagban is volt privát szobám.

De voltam több évet külföldön is.

Én a zavarosban halásztam mindig.90-es években kezdtem, majd sajnos jó ideig thai földön leltem új otthonra.

Mindig mikor kijöttem fél év megvolt a kertes ház, terepjáró, újra, még akkor is ha előtte elvették, adók elszámolás miatt.

tanácsot senki nem fog adni, agyadat kell használni, meg jól gondolkodni, és kihasználni mindent ami téged tud segíteni.

2022. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
A szent coach-okat sem hagyjuk ki...
2022. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bűnözésből mi másból? Csak szeretik megmagyarázni. Kriptovaluta hoz szerencse kell és nem hoz azonnal gazdagságot akkor sem. Az sem tesz csodát.
2022. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak az adókat meg költségeket nem fizeti be már az is bűnözőnek minősül. A kriptovaluta tulajdonosok sem szeretnek pl adózni sem.
2022. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Kérdés, mi a gazdagság.

Mert ha 10 évig jól keresel és elteszed a fizetésed 80%-át, vagy rosszul keresel, de elteszed a felét, azzal olyan tőkét képzel, amivel ha megtanulsz bánni, már nem kell elmenned állásba dolgozni, hanem abból fenntartod magad ugyanazon a színvonalon, mintha továbbra is állásban rosszul keresnél.:) Csak már nem vagy rászorulva arra, hogy másnak dolgozz, és szerintem ez a legnagyobb váltás az életmódban, ami a legnagyobb sikernek is tekinthető.

Egy szerényebb saját lakóingatlan, havi párszázezer Ft cash, és "hawaii"...:)

2022. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!