Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekként eltűrted volna, ha...

Gyerekként eltűrted volna, ha anyukád, vagy a nagymamád kislánynak öltöztet? Mennyi ideig viselted volna el?

Figyelt kérdés
Nyilván feltéve hogy fiú vagy.

2022. jan. 14. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem kb 6-7 éves voltam és a nagymamámnál voltam. Megfürödtem ès mondta, hogy keres nekem pizsamát. Elővett egy kislányos felsőt, egyből mondtam neki, hogy dehát ez lányos.

Szóval nem igazán, max kisebb koromban.

2022. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként se tűrtem el, bár gondolom nem hozzám szólt a kérdés, sőt, valami teljesen mást akarsz bizonyítani😅


Amikor a családom ki akart cicomázni, úgy éreztem magam mint egy kis bazári majom. Arról meg nem is beszélve hogy szoknyában nem lehet szabadon futkározni, felmászni dolgokra, vagy játszani.

2022. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Farsang idejére.
2022. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként sem viseltem jól, mert abban "viselkedni kellett" :D, nem lehetett fára mászni, stb.
2022. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!