Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bosszúálló típus vagy? Ha...

Bosszúálló típus vagy? Ha valaki bánt téged, vagy készakarva kárt okoz neked, viszonozod a "kedvességét"?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, amikor igen, van amikor nem. Ha felhúzzák az agyamat, és kiborulok, akkor tudok szépségeket elkövetni én is, és megbánja az, aki belémkötött, de olyan is van, amikor nem érdekel az egész, és úgy teszek, mintha semmi sem történt volna. Ez attól is függ, hogy ki, és mit csinált ellenem.
2022. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Inkább az a fajta vagyok akinél nincs második esély, hanem anélkül építem le az illetővel az ismeretségemet, hogy akár elmondanám neki, hogy mennyire megbántott.

2022. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolút. Nem vagyok rá büszke, de engem tisztelni szoktak ezért. Illetve ritka is, hogy valaki ki akarjon velem szúrni. Pont azért, mert tudja lesznek következményei.
2022. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Részben igen, de szerintem van egy körforgás az életben, miszerint mindenkit elér a rossz ellentetje a jó, a jó ellentettje a rossz, csak ezt nem veszi senki sem figyelembe, hanem mindig a másikat nézik, figylik, hogy annak milyen az élete.
2022. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pokollá teszem az életét
2022. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bosszú csak bosszút szűlhet. Nem segíti a fejlődést.
2022. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!