Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit, miről álmodtok ténylegese...

Mit, miről álmodtok ténylegesen a leggyakrabban, illetve általában?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Alakváltás.


2017 10 15.-e óta több mint 200-szor. (Vezetek álomnaplót)

2022. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én nagyon ritkán szoktam álmodni, vagy lehet hogy csak nem emlékszem 🤷‍♂️
2022. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Alapvetően ritkán álmodok olyat, amire emlékszem is, de az általában valami orbitális hülyeség és sokszor már álmomban feltűnik, hogy ezt álmodom. Legutóbb azt álmodtam, hogy az apám meghalt úgy, hogy elcsapta egy landoló repülő. Azelőtt viszont sokáig rémálmaim voltak a kutyám halála miatt.
2022. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán álmodok, emberekkel: azokkal kapcsolatban majdnem mindig lesz velük valami, általában az, hogy összerúgom velük a port.
2022. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb olyan álmom, amire emlékszem is, a tavaly abbahagyott sportommal függ össze, vagy épp pár barátommal, ismerősömmel vagy rokonommal. Olyan szinten a két véglet közt mozognak az álmaim, hogy néha vagy azonnal tudom, hogy ez nem a valóság, akkor sületlenség/képtelenség az egész, vagy épp, amikor felébredek kell egy-két pillanat, hogy összerakjam, hogy ez megtörtént-e vagy sem, olyan életszerű/valósághű volt.
2022. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!