Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt az emberekkel?Honna...

Mi történt az emberekkel?Honnan jött elő ez sok agresszió?Hol volt eddig? Az V kerületben egy dohányboltban voltam tanúja egy szóváltásnak, ami majdnem verekedésbe torkollott.Az eladó férfi akarta megverni a nőt.Itt tartunk ? Nő és gyerekverés ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Hogyhogy hol volt eddig? Már az őskorban is volt agresszió az emberben.
2022. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

Na megint egy kis feminista provokálás...

vernek férfiakat is, ne aggódj

2022. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Az őskorban egy almáért agyonütötték egymást. Ez az ösztön a mai napig megmaradt. Akár hiszed, akár nem. Az emberből a gyilkos ösztönt nem lehet kiölni.
2022. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na jó, de azért , mert nem volt az orrán a maszk ezért meg akarják verni ? Mi a tököm folyik itt ?
2022. febr. 10. 12:23
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Továbbra sem értem. Az emberiség, mint faj, soha nem volt még olyan békés mint manapság. Régen simán megöltek az utcán, ha rosszul néztél valakire.

Valószínűleg épp az agresszió miatt volt képes a homo sapiens kiemelkedni a többi faj közül, az agresszióval győzött le mindenki mást, és azzal "tört világuralomra". Nincs ebben semmi újdonság.

Belénk van kódolva, és vannak akik még a 21. században sem képesek felülemelkedni az ösztöneiken, ennyi.

2022. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Oltásellenes és maszkellenes kamukérdés, hagyjuk.
2022. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na de odáig fajul, hogy verekedésbe megy át ? Férfi üt nőt ?
2022. febr. 10. 12:45
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7

Igen, mint többen is írtuk, van akinél odáig fajul. Mi a kérdés?

2022. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom nem rögtön megverni akarta a nőt. Ha valaki nem képes betartani a szabályokat, akkor az érthető ha a másikból indulatokat vált ki. Ha a nő nem képes normálisan maszkot hordani, akkor ne menjen boltba.

Leszarom a koronát is, de azokat is, akik meg akarnak fulladni egy textildarab miatt. Én is eladó vagyok, ha nem szólok rá az emberekre, megbüntetnek. Én is unok már a sok nyomoréknak pofazni, hogy húzza fel a retkes orrára a retkes maszkot, vagy húzzon ki a retkes boltból a retkes anyjába.("Retkes" helyére bármilyen káromkodást oda lehet képzelni). Na. Én sem ilyen agresszívan kezdem, de mikor egy nap van ebből 20, és nem képes erre az apróságra sem, arra a fél percre sem amíg bent van, akkor ez jön ki belőlem. És akkor én meg alapvetően egy nyugodt ember vagyok. Tényleg. Aki alapból agresszívabb, annál nem csodálom, hogy elpattan a húr.

2022. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Na jó, de azért , mert nem volt az orrán a maszk ezért meg akarják verni ? Mi a tököm folyik itt ?"


És ez,hogy zajlott? Szólt neki előtte,hogy legyen szíves húzza fel a maszkot?

2022. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!