Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez így oké?

Szerintetek ez így oké?

Figyelt kérdés

Ha kirakok egy profilkepet vagy képet magamról teljesen hidegen hagy hányan lajkolnak kik írnak hozzá, egyszerűen nem érdekel mert azért tettem ki mert nekem tetszik, így lehet rajta 2 lájk is akkor is fent marad.

Azért kérdezem, hogy ez úgymond normális amúgy? Mert sokszor láttam, hogy xy emberke benyog egy ilyet, hogy jaj neked csak 50 lájk van a profilodon és ezt valahogy sose tudtam miért fontos 😃



2022. febr. 12. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok, szerintem teljesen rendben van. Én nem tartozom azok közé, hogy nézegetem hogy mennyi kedvelést kapott, és hogy kitől és milyen motívum meg komment.Szinte úgyis ugyanaz az x mennyiségű ember fogja kedvelni nagyrészt akivel jóban vagy szeret téged. Nem a like-ok számától lesz valaki értékes és jó személyiség, egyébként szerintem nem sokan nézik kitől mennyit kaptál.
2022. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ez neked kérdés, akkor még nagyon gyerek vagy fejben
2022. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azert valamilyen szinten igenis erdekel teged ha agyalsz rajta es képes voltal egy kerdest kiirni miatta. Nem abnormalis, ez egy nepbetegseg hogy mindenki ra van feszulve a lajkokra, sok embert hallottam mar dicsekedni rola hogy erre meg erre ennyi lajkot kapott, mintha ez lenne az elismeres legmagasabb foka. Az sem gaz ha teged is erdekel, ha meg nem akkor meg hurra.
2022. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem érdekel egyébként csak kíváncsi voltam amiatt amit írtam a kérdésben is 😄
2022. febr. 12. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!